Tarsus Kaymakamı Adliyeye Sevk Edildi (2) - Son Dakika

Tarsus Kaymakamı Adliyeye Sevk Edildi (2)

03.08.2016 18:32
Tarsus Kaymakamı Adliyeye Sevk Edildi (2), System.String[]

Kaymakam TUTUKLANDIMersin'de FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınarak emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca ile birlikte 1 polis ve 5 asker, yaklaşık 7 saat savcıya ifade verdi.

Kaymakam TUTUKLANDI

Mersin'de FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınarak emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca ile birlikte 1 polis ve 5 asker, yaklaşık 7 saat savcıya ifade verdi. Sorgularından sonra tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edilen şüphelilerden Atmaca ile birlikte 1 polis ve 3 asker tutuklandı, 2 asker ise adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tarsus Kaymakamı Adliyeye Sevk Edildi (2) - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Tamamen altınla kaplanan Samsung Galaxy S21, 570 bin lira fiyatla satışa sunuldu AK Partili Miroğlu'nun iddiası sosyal medyada gündem oldu: Biden Kürtmüş, gerçek adı da Cımoyê Bahattîn Ağa imiş 26 Ocak'tan itibaren metrobüslerdeki kodlar yerine son istasyonun ismi yazacak Bu kare "Her şeyin fazlası zarar" sözünün hayattaki karşılığı! Alkolü fazla kaçıranların düştüğü haller güldürdü Hasta yakınları güvenlik görevlilerine saldırdı, hastane bahçesi savaş alanına döndü Ivana Sert, sevgilisine aşkını ilan ederken yaptığıyla hem mide bulandırdı hem güldürdü Newport County kalecisi Tom King'in attığı gol, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi İnternette müstehcen yayın yapan 2 kadın yakalandı, hesap hareketlerindeki açıklamalar dikkat çekti: Video, show, sohbet...