Tarsus'ta Eğitimin Çıtasını Yükseltmek İçin Desteğe İhtiyaç Var - Son Dakika

Tarsus'ta Eğitimin Çıtasını Yükseltmek İçin Desteğe İhtiyaç Var

26.11.2012 12:30
Tarsus'ta Eğitimin Çıtasını Yükseltmek İçin Desteğe İhtiyaç Var, System.String[]

Mersin'in Tarsus İlçe Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi, ilçede eğitime destek kültürünü ve bilincini yaygınlaştırmak istediklerini söyledi.

Mersin'in Tarsus İlçe Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi, ilçede eğitime destek kültürünü ve bilincini yaygınlaştırmak istediklerini söyledi.

Kaymakam Güldibi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir ile birlikte onarım çalışmaları devam eden Ahmet Zeki Şanlı İlköğretim Okulu'ndaki çalışmaları inceledi.

Yaklaşık 300 bin liraya bakım ve onarım çalışmaları yapılan Ahmet Zeki Şanlı İlköğretim Okulu'ndaki çalışmaları yerinde denetleyen Kaymakam Güldibi, " Eğitim işi sadece devletin üstesinden geleceği bir iş değil. Tarsus'ta daha iyi bir eğitim altyapısı için sivil toplum örgütleri ve hayırseverlerinde desteğine ihtiyacımız var." dedi.

Ahmet Zeki Şanlı İlköğretim Okulu bahçesindeki anaokulunu da ziyaret eden Kaymakam Güldibi burada çocuklara çikolata dağıttı.

Tarsus'ta Eğitimin Çıtasını Yükseltmek İçin Desteğe İhtiyaç Var

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Tarsus'ta Eğitimin Çıtasını Yükseltmek İçin Desteğe İhtiyaç Var - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Korona tedavisi gören Muhittin Böcek'ten güzel haber! Bilinci açıldı, konuşulanlara cevap veriyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım