Tarsus'ta Öğrencilere Bisiklet Dağıtıldı - Son Dakika

Tarsus'ta Öğrencilere Bisiklet Dağıtıldı

08.06.2016 17:02
Tarsus'ta Öğrencilere Bisiklet Dağıtıldı, System.String[]

Mersin'in Tarsus ilçesinde Sağlık Bakanlığının "Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı" kapsamında 34 okulun öğrencilerine 168 bisiklet dağıtıldı.

Mersin'in Tarsus ilçesinde Sağlık Bakanlığının "Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı" kapsamında 34 okulun öğrencilerine 168 bisiklet dağıtıldı.

Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca, Sesim Sarpkaya Fen Lisesinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında öğrencilere bisiklet dağıttıklarını söyledi.

Sağlıklı bir yaşam sürdürmek için spor yapmanın şart olduğunu vurgulayan Atmaca, daha önce de 216 öğrenciye bisiklet dağıttıklarını anımsattı.

Atmaca, konuşmasının ardından beraberindeki İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Murat Tarsuslu ile 168 bisikleti sahiplerine teslim etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tarsus'ta Öğrencilere Bisiklet Dağıtıldı - Son Dakika


Son Dakika

Bahçeli'nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek'ten saldırılarla ilgili yorum: Üç yumruk için ortalığı ayağa kaldırıyorlar Kırmızı listede bulunan Arap tavşanı Şırnak'ta görüntülendi Kar yağışı İstanbul'a 10 günlük su kazandırdı! Barajlardaki doluluk oranı yüzde 30 seviyesine çıktı Instagram'dan spor sütyeniyle verdiği pozu paylaşan Hande Erçel, fotoğrafını hemen sildi Mesut Özil'in İstanbul'a ayak basması Rasim Ozan Kütahyalı'yı çıldırttı 3 hafta önce evlenen şarkıcı Cemre Kemer hamile mi? Samsung Genel Müdür Yardımcısı 2,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı Hesabına gelen para genç yazılımcının kabusu oldu! Evden çıkmaya korkar hale geldi