Tarsus'ta Zabıta Denetimleri - Son Dakika

Tarsus'ta Zabıta Denetimleri

02.01.2012 14:01
Tarsus'ta Zabıta Denetimleri, System.String[]

Tarsus Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin, yılbaşı gecesi restoran ve eğlence mekanlarını denetlediği bildirildi.

Tarsus Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin, yılbaşı gecesi restoran ve eğlence mekanlarını denetlediği bildirildi.

Belediye Basın Bürosu'ndan yapılan yazılı açıklamada, Zabıta ekipleri, kentte bulunan tüm restoran ve eğlence mekanlarının özellikle mutfak kısmında denetim yapılarak, hijyenik koşullarının incelendiği belirtildi.

Denetimler kapsamında iş yerlerin işletme ruhsatı olup olmadığı kontrol edilirken, çalışanların sağlık karnelerine de bakıldığı ve başlarında bone olmayan ve eldiven kullanmayanların uyarıldığı kaydedildi.

- MERSİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tarsus'ta Zabıta Denetimleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cenk Tosun'dan transfer açıklaması: Everton'dan ayrılmayı düşünmüyorum Galata Köprüsü kısıtlama öncesi balıkçılarla doldu taştı Aydın semalarında esrarengiz cisim! İki gündür mahalleli korku içinde Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı Dünyanın en zengin 10 kişisinden 7'si teknoloji işi yapıyor Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü ABD'de başkan seçilen Joe Biden Beyaz Saray'a "first kedi" getirecek FETÖ'nün sözde imamının evindeki taburenin altından 40 bin dolar çıktı