Tarsus Üniversitesi İçin Değerlendirme Toplantısı - Son Dakika

Tarsus Üniversitesi İçin Değerlendirme Toplantısı

02.06.2016 11:41
Tarsus Üniversitesi İçin Değerlendirme Toplantısı, System.String[]

Mersin’in Tarsus ilçesinde kurulması kararlaştıran ve çalışmaları devam eden, Tarsus Teknoloji Üniversitesi’nin oluşturulacak kampüs alanının yeri, fiziki altyapısı, ulaşımı ve çevre güvenliği ile yürütülen çalışmalara dair değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Mersin'in Tarsus ilçesinde kurulması kararlaştıran ve çalışmaları devam eden, Tarsus Teknoloji Üniversitesi'nin oluşturulacak kampüs alanının yeri, fiziki altyapısı, ulaşımı ve çevre güvenliği ile yürütülen çalışmalara dair değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Yerleşke alanına ilişkin sunumun yapıldığı değerlendirme toplantısına, Tarsus Kaymakamı Bekir Atmaca, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Çamsarı, Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Ticaret Odası Başkanı H. Ruhi Koçak, Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kadir Canlı katıldı.

Toplantıda, ciddi sayıda fakülte ve öğrenci yoğunluğuna sahip olacak, Tarsus Üniversitesi'nin kentin geleceğinin düşünülerek planlanması ve çalışmaların tüm kesimlerce istişare içerisinde yürütülmesi gerektiği belirtildi. - MERSİN

Tarsus Üniversitesi İçin Değerlendirme Toplantısı
Tarsus Üniversitesi İçin Değerlendirme Toplantısı
Tarsus Üniversitesi İçin Değerlendirme Toplantısı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Tarsus Üniversitesi İçin Değerlendirme Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yüz yüze eğitimin başlaması için 15 Şubat'ı erken bulan Bilim Kurulu 15 Mart'ı önerdi Galatasaray, Gaziantep FK deplasmanına 9 eksikle gidiyor 16 yaşındaki genç kız, TikTok videosu çektiği sırada silahlı bir saldırgan tarafından katledildi Hulk transferinde sonuç alamayan Beşiktaş'ta yeni hedef Cenk Tosun Görüntü İstanbul'un göbeğinden! Esnaftan ayakkabı hırsızına meydan dayağı Baba evinde tabancayla vurulan Feride'nin sır ölümünde 5 akraba gözaltında TSK personeline ilişkin kanun teklifi TBMM Milli Savunma Komisyonu'nda kabul edildi KKTC'de yakalanan FETÖ'nün firari mahrem imamı Ahmet Yiğit, Türkiye'ye getirildi