Son Dakika Haberleri: Gece Yarısı Tartışma Yaşayan 2 Arkadaş Birbirini Bıçaklayıp Öldürdü

Gece Yarısı Tartışma Yaşayan 2 Arkadaş Birbirini Bıçaklayıp Öldürdü

2 ay önce

Eskişehir'de, iki arkadaş gece yarısı bir araya geldikleri evde tartışmaya başladı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesiyle iki arkadaş, birbirini bıçaklayarak öldürdü.

Eskişehir'de, 46 yaşındaki Cemal Kayalı ile 37 yaşındaki arkadaşı Kenan Metin aralarında çıkan tartışma sonrası birbirlerini bıçaklayarak öldürdü.

Olay, gece saatlerinde Tepebaşı ilçesine bağlı Şirintepe Mahallesi Candaş Sokak 'ta meydana geldi. Bir süredir işsiz olan Cemal Kayalı'nın tek katlı evine, arkadaşı Kenan Metin geldi. Bir süre sonra ikili arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

2 ARKADAŞ BİRBİRİNİ BIÇAKLAYIP ÖLDÜRDÜ

Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesiyle iki arkadaş birbirini bıçakladı. Komşuların ihbarıyla gelen polis, Cemal Kayalı ile Kenan Metin'in hayatını kaybettiğini belirledi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Polis ve savcılık incelemesinin ardından Kayalı ve Metin'in cesedi otopsi işlemleri için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna gönderildi. Polisin olayla ilgili soruşturma başlattı.

Gece Yarısı Tartışma Yaşayan 2 Arkadaş Birbirini Bıçaklayıp Öldürdü
Haber Yayın Tarihi : 18.04.2019 03:45 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Belediye Meclisi, Tunceli Belediyesinin Tabelası "Dersim" Olarak Değiştirme Kararı Aldı Ekrem İmamoğlu'dan Ahmet Hakan Açıklaması: Sözünüzü Bitirin Sayın İmamoğlu Diyebilirlerdi Dünyaca Ünlü Efsane Futbolcu Diego Maradona, Tutuklandı!