Son Dakika Haberleri: Milli Futbolcu Erol Alkan: İnşallah Yine Çağrılırım

Milli Futbolcu Erol Alkan: İnşallah Yine Çağrılırım

4 gün önce

Milli takıma çağrıldığı için eleştirilen Surinam asıllı milli futbolcu Erol Alkan, "Geleceğimi hoca belirleyecek. İnşallah yine çağrılırım" dedi.

A Milli Takım aday kadrosunda yer aldığı için eleştirilen Erol  Erdal Alkan, "Geleceğimi hoca belirleyecek. İnşallah yine çağrılırım" dedi.

EROL ALKAN ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİ

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü  Mircea Lucescu tarafından A Milli Takım kampına çağırıldığı için eleştirilere neden olan 23 yaşındaki futbolcu Erol  Erdal Alkan,  Arnavutluk maçında 23 kişilik kadroda yer aldı.  Hollanda 2. Lig'i ekiplerinden Dordrecht'te forma giyen Alkan'a  Lucescu görev vermedi. Yedek kulübesinde forma şansı bekleyen Alkan, karşılaşma sonrasında kendisi hakkındaki eleştirilere yanıt verdi.

"SIKINTI OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM"

Bir takım yanlış anlaşılmalar olduğunu ve bu yanlış anlaşılmaları düzelttiklerini ifade eden Alkan, "Bazı şeyleri duydum, okudum, doğru olmayan şeyler var. Onları da düzelttik aramızda. Yani bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum" dedi.

"GELECEĞİMİ HOCA BELİRLEYECEK"

Kendi takımında performansına devam edeceğini, A Milli Takımdaki geleceği için kararı  Lucescu'nun vereceğini vurgulayan Alkan sözlerini şöyle sürdürdü:

"Kendi takımımda performansıma devam edeceğim. Gerisi de ne olacağı hocaya bağlı. Hoca karar verecek. Şu anda 2. Lig'de oynuyorum. Hoca benim 1. Lig'e yükselmemi istiyor. Yani ona bakacağız. Her futbolcu gibi benim de hedefim o dur."

"İNŞALLAH YİNE ÇAĞRILIRIM"

Kamp ortamının çok iyi geçtiğini ve buradaki ortama alışması için iyi bir tecrübe edindiğini belirten Alkan, "Kamp ortamı çok güzeldi. Seviye yüksekti. Benim de bu duruma alışmam için güzel bir dönemdi. İnşallah yine çağrılırım" dedi.

Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu'dan Erol Alkan Eleştirilerine Cevap: Dava Açacağım
Yorumcu Rıdvan Dilmen: Türkiye'de Yarından İtibaren Sıkıntılı Bir Süreç Başlayacak

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Ünlü Hoca Giray Bulak'tan Lucescu'ya: Elin Gavuru, Hristianı Türkiye'ye Gelmiş Barzani, Referandum İçin 25 Milyon Dolar Dağıtmış
Fenerbahçe Doğuş, CSKA Moskova'ya Karşı Son Topta Kazandı Sosyal Medyada Jeremain Lens'e Büyük Tepki!