Rütbeli Asker, Acemi Erleri Sıraya Dizip Fatih Bucak'a Selam Göndertti - Son Dakika

Rütbeli Asker, Acemi Erleri Sıraya Dizip Fatih Bucak'a Selam Göndertti

03.12.2018 15:35

Rütbeli bir askerin koğuşta acemi erlere yürüyüş yaptırarak MHP Şanlıurfa Siverek Belediye Başkanı Adayı Fatih Bucak'a selam gönderdiği görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.

Askeriyede acemi erlere yaptırılan talim esnasında MHP'li Bucak'a selam gönderilen bir video ortaya çıktı. Videodaki konuşmalardan Sivas 5. Piyade Er Eğitim Tugayı'nda çekildiği anlaşılan görüntülerde rütbeli bir asker koğuştaki acemi erlere yürüyüş eğitimi verirken görülüyor. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, büyük tepki çekti.

"SELAM OLSUN FATİH BUCAK"

Görüntülerde hizalı yürüyüş ve sayma çalışması yaptıran rütbeli asker, daha sonra erlere emir vererek Bucak'a selam gönderiyor: "Selam olsun Fatih Bucak."

İşte o tepkilerden bazıları;

MHP'DEN ADAY OLDU

Daha önce AK Parti'den Şanlıurfa milletvekili aday adayı olan Bucak Aşireti'nin önde gelen isimlerinden Fatih Mehmet Bucak, MHP tarafından Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde belediye başkan adayı yapılmıştı.

BUCAK: BİZ SEÇİME DEĞİL ÖLMEYE GELİYORUZ

Adaylığıyla ilgili yerel bir televizyon kanalına konuşan Bucak, "Bir daha Bucak'ın içinde bir tane başka partiyle araba görürsem kendileri bilir, şimdiden kendilerine mezar kazmaya başlasınlar. Biz seçime değil ölmeye geliyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

Rütbeli Asker, Acemi Erleri Sıraya Dizip Fatih Bucak'a Selam Göndertti
Rütbeli Asker, Acemi Erleri Sıraya Dizip Fatih Bucak'a Selam Göndertti

Son Dakika Güncel Rütbeli Asker, Acemi Erleri Sıraya Dizip Fatih Bucak'a Selam Göndertti - Son Dakika


Son Dakika

Sergen Yalçın, kendisini eleştiren Tümer Metin'e ateş püskürdü: Kapasitesi yetmez Son Dakika: Mehmetçiğe Karabağ görevi! Tezkere Meclis'ten geçti Yeni tedbirler açıklandı! Hafta sonu sokağa çıkma yasağı saat kaçta başlayacak, kaçta bitecek? Uzaktan eğitim uygulaması 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecek Son Dakika: 65 yaş ve üstü için uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması 20 yaş altı için de getiriliyor Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni tedbirleri madde madde sıraladı! Sokağa çıkma kısıtlaması geri döndü Şarkıcı Bulut Duman hakkında "Çocuğun nitelikli cinsel istismarından tutuklama" istendiği ortaya çıktı Pfizer ve BioNTech'in ürettiği koronavirüs aşısının dağıtımına ABD'nin 4 eyaletinde başlandı