Son Dakika Haberleri: Gözü Dönen Koca, Tartıştığı 29 Yıllık Eşini 15 Bıçak Darbesiyle Öldürdü

Gözü Dönen Koca, Tartıştığı 29 Yıllık Eşini 15 Bıçak Darbesiyle Öldürdü

2 ay önce

Aydın'ın Çine ilçesinde çiftçilik yapan 51 yaşındaki adam tartıştığı 29 yıllık eşini 15 yerinden bıçaklayarak, öldürdü. Teslim olmak için otomobiliyle geldiği İlçe Emniyet Müdürlüğü önündeki bariyerlere çarparak yaralanan cani koca tedavisinin ardından gözaltına alındı.

Aydın'ın Çine ilçesinde çiftçilik yapan Hüsamettin Y. (51), tartıştığı 29 yıllık eşi, Nergis Y.'yi (45), 15 yerinden bıçaklayarak, öldürdü. Olayın ardından teslim olmak için otomobiliyle geldiği İlçe Emniyet Müdürlüğü önündeki bariyerlere çarparak yaralanan Hüsamettin Y., hastanedeki tedavisinin ardından gözaltına alındı.

EŞİNE BIÇAKLA SALDIRDI

Olay bugün saat 07.00 sıralarında, Çine'nin kırsal Yeniköy Mahallesi'ndeki evde meydana geldi. Çiftçi Hüsamettin Y., eşi Nergis Y. ile belirlenemeyen nedenle tartıştı. Tartışmanın uzaması üzerine Hüsamettin Y., mutfaktan aldığı bıçakla, eşine saldırdı.

15 YERİNDEN BIÇAKLANAN KADIN CAN VERDİ

Vücudunun 15 ayrı yerinden bıçaklanan 2 çocuk annesi Nergis Y., olay yerinde yaşamını yitirdi.

BARİYERLERE ÇARPTI

Hüsamettin Y. ise 07 GUK 55 plakalı otomobiliyle kaçtı. Bir süre sonra teslim olmaya karar veren Hüsamettin Y., otomobiliyle Çine İlçe Emniyet Müdürlüğü girişindeki bariyerlere çarpan Hüsamettin Y., yaralandı. Ç

TEDAVİSİNİN ARDINDAN GÖZALTINA ALINDI

ine Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Hüsamettin Y., buradaki tedavisinin ardından gözaltına alındı. Hüsamettin Y., suç yerinin bölgelerinde kaldığı için Çine İlçe Jandarma Komutanlığı'na teslim edildi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Nergis Y.'nin cansız bedeni ise savcı ve jandarmanın olay yerindeki incelemelerinin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Gözü Dönen Koca, Tartıştığı 29 Yıllık Eşini 15 Bıçak Darbesiyle Öldürdü
Haber Yayın Tarihi : 19.05.2019 01:35 Kaynak: DHAÖzge Ulusoy, İstanbul seçiminin ardından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu! İmamoğlu'na "Oğlum" diye hitap eden Erkan Tan, Ordu Valisini göreve çağırdı: İstanbul Valiliği'ne tayin edilsin Son dakika! AK Parti'den sporda şiddet ve düzensizlikle ilgili yeni kanun teklifi