Tartıştığı esnafı 12. kattan aşağı attı! O anlar kamerada - Son Dakika

Tartıştığı esnafı 12. kattan aşağı attı! O anlar kamerada

07.03.2021 09:34

Şişli'de bir şahıs ticaret merkezinde tartıştığı esnafı 12. kattan aşağı attı. Yaklaşık olarak 5 metre aşağıdaki 11'inci kata düşen esnaf şahıstan şikayetçi olduğunu belirtti ve "Gözlerimi açtığımda hastanedeydim. Bana saldırmasının sebebinin ne olduğunu anlamadım" dedi.

Şişli'de bir ticaret merkezinde 22 Şubat günü akşam saatlerinde esnaf İlyas Demirci, tartıştığı Ç.B. (21) tarafından 12. kattan aşağı atıldı. Yaklaşık 5 metre aşağıdaki 11'inci kata düşen Demirci, vücudunda oluşan kırıklar nedeniyle kaldırıldığı hastanede tedavi gördü. Demirci, şahıstan da şikayetçi oldu.

"PROBLEMLİ BİR EŞKAL OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM"

İlyas Demirci ifadesinde 22 Şubat günü dükkanında çalıştığını söyleyerek, "13. katta bulunan iş yerimden tuvalete gitmek için çıktım. İsmini olay nedeniyle öğrendiğim Ç.B. isimli şahsı gördüm. Şahsın dış görünüşünü gördüğümde problemli bir eşkal olduğunu düşünerek karşılaşmamak için bir alt kattaki tuvalete gittim. Tuvaletten çıktığımda Ç.B.'nin beni takip ettiğini gördüm" dedi.

"GÖZLERİMİ AÇTIĞIMDA HASTANEDEYDİM"

Açıklamalarına devam eden Demirci, "Arkamı döndüğümde bana küfürler etmeye başladı ve beni darbetti. Ben kendimi savunmak için şahsı engellemeye çalıştım fakat bana vurarak korkuluklara kadar getirdi. Beni kucaklayarak aşağıya attı. Gözlerimi açtığımda hastanedeydim" ifadelerini kullandı.

"İÇ KANAMAM OLDUĞU RAPORLARLA MEVCUTTUR"

İşitme kaybı yaşadığını söyleyen Demirci, "Hastanede bacağımda 4 tane kırık, kalça kemiğimde kırıklar ve kulağımda hasar olduğunu öğrendim. İç kanamam olduğu da raporlarla mevcuttur. Ben bu şahsı ilk kez olay nedeni ile gördüm. Bana saldırmasının sebebinin ne olduğunu anlamadım. Davacı ve şikayetçiyim" dedi.

OLAY ANI KAMERAYA YANSIDI

Güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilen görüntülerde Ç.B. isimli şüphelinin esnaf İlyas Demirci'yi boğazından tutarak demir korkuluklara getirdiği ve aşağıya attığı görülüyor. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Tartıştığı esnafı 12. kattan aşağı attı! O anlar kamerada

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Tartıştığı esnafı 12. kattan aşağı attı! O anlar kamerada - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Korona bir bakanın daha koltuğunu kaydırdı! Avusturya Sağlık Bakanı gözyaşları içinde görevinden istifa etti Korona bir bakanın daha koltuğunu kaydırdı! Avusturya Sağlık Bakanı gözyaşları içinde görevinden istifa etti Fenerbahçe, teknik direktör Lucien Favre'den yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti Fenerbahçe, teknik direktör Lucien Favre'den yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti Operasyona ait yeni görüntüler ortaya çıktı! Polisler, Peker'in lüks villasındaki çelik kasayı keserek açmış Operasyona ait yeni görüntüler ortaya çıktı! Polisler, Peker'in lüks villasındaki çelik kasayı keserek açmış Belediye başkanı cep telefon numarasını paylaştı! Görenler yanlışlık oldu sandı Belediye başkanı cep telefon numarasını paylaştı! Görenler yanlışlık oldu sandı Aliyev'in ölen Ermeni askerlerin miğferleri ile verdiği poz sosyal medyada tartışma yarattı Aliyev'in ölen Ermeni askerlerin miğferleri ile verdiği poz sosyal medyada tartışma yarattı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı Oruç tutmak sağlığı nasıl etkiler, 30 gün oruç tutan bir insanın vücudunda neler olur? İşte tüm merak edilenler Oruç tutmak sağlığı nasıl etkiler, 30 gün oruç tutan bir insanın vücudunda neler olur? İşte tüm merak edilenler Ev halkını uyku ilacı koyduğu menemenle uyutup, 1 kilo altın ile 15 bin lirayı çalarak kayıplara karıştı Ev halkını uyku ilacı koyduğu menemenle uyutup, 1 kilo altın ile 15 bin lirayı çalarak kayıplara karıştı