Tartıştığı istasyon görevlisine otomobiliyle çarptı (2) - Son Dakika

Tartıştığı istasyon görevlisine otomobiliyle çarptı (2)

19.09.2020 16:10
Tartıştığı istasyon görevlisine otomobiliyle çarptı (2), System.String[]

'ARABAYLA DUVAR ARASINA SIKIŞTIRDI'Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesinde, kimliği belirsiz kişinin otomobiliyle Tunay Çıldır'a çarpıp, ağır yaraladığı olayın görgü tanığı istasyon çalışanı Hüseyin Ocak, o anları Demirören Haber Ajansı'na anlattı.

'ARABAYLA DUVAR ARASINA SIKIŞTIRDI'

Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesinde, kimliği belirsiz kişinin otomobiliyle Tunay Çıldır'a çarpıp, ağır yaraladığı olayın görgü tanığı istasyon çalışanı Hüseyin Ocak, o anları Demirören Haber Ajansı'na anlattı. Hüseyin Ocak, şüphelinin otomobiliyle istasyona girerken drift yaptığını ve bu nedenle pompalardan birinin koruma demirine çarptığını belirterek, "Biz, vatandaşa 'insan gibi gel, yakıtını al, git' dedik. Daha önce bizden yakıt almıştı. Onların parasını vermeyince Tunay abi, 'Önceki yakıtların parasını verin, öyle yakıt verelim' dedi. Daha sonra şahıs küfretmeye başladı. Tunay abi içeri girip, sopayı alarak gelince şahıs hızlı şekilde gelip Tunay abiyi arabayla duvar arasına sıkıştırdı. Tunay abi yere düştü. Ben Tunay abiyi o şekilde görünce dayanamadım. Sopayı yerden aldım ve şahsa müdahale ettim. Müdahale edince bırakıp, gitti" dedi.Öte yandan olayın ardından kaçan sürücü ve yanındaki kişinin yakalanması için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.


Tartıştığı istasyon görevlisine otomobiliyle çarptı (2)
Tartıştığı istasyon görevlisine otomobiliyle çarptı (2)
Tartıştığı istasyon görevlisine otomobiliyle çarptı (2)

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tartıştığı istasyon görevlisine otomobiliyle çarptı (2) - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu'ndan "Sizi, Cumhurbaşkanı olarak da görmeyi isteriz" diyen vatandaşa yanıt Ukrayna önce Türk SİHA'sı satın aldı sonra SİHA'ları yok edecek silah geliştirdi: Cobra-AntiDrone Vedat Muriqi'in Parma'ya attığı gol, resmi kayıtlarda rakip oyuncuya yazıldı Otobüs şoförü, bulduğu içi altın dolu çantayı sahibine teslim etti O Ses Türkiye Rap'in merak edilen ilk fragmanı yayınlandı ABD'de sular durulmuyor: Cumhuriyetçiler, Demokrat Başkan Biden'a karşı "azil" maddesi sundu Oyuncu Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü