Taşköprü Belediye Başkanı Çatal, belediye personeli ve esnafın kandilini kutladı - Son Dakika

Taşköprü Belediye Başkanı Çatal, belediye personeli ve esnafın kandilini kutladı

27.03.2021 16:49
Taşköprü Belediye Başkanı Çatal, belediye personeli ve esnafın kandilini kutladı, System.String[]

Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Berat Kandili dolayısıyla belediye personeli ve esnafla bir araya gelerek kandillerini kutladı.

Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Berat Kandili dolayısıyla belediye personeli ve esnafla bir araya gelerek kandillerini kutladı.

Çatal, ilçe esnafını ziyaret ederek, Kovid-19 salgınının son günlerde il ve ilçe genelinde artış gösterdiğine işaret ettti.

Çatal, salgın konusunda vatandaşlara duyarlı olma uyarısında bulunduktan sonra kandillerini kutladı.

Çatal, daha sonra belediye personeliyle bir araya geldi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Taşköprü Belediye Başkanı Çatal, belediye personeli ve esnafın kandilini kutladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Devriye gezen polis, ağaca asılı ceset buldu Devriye gezen polis, ağaca asılı ceset buldu
Advertisement