Taşköprü Belediye Başkanı Çatal, sokak hayvanlarını besledi - Son Dakika

Taşköprü Belediye Başkanı Çatal, sokak hayvanlarını besledi

19.12.2020 17:11
Taşköprü Belediye Başkanı Çatal, sokak hayvanlarını besledi, System.String[]

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde sokağa çıkma kısıtlamasında sokak hayvanları unutulmadı.

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde sokağa çıkma kısıtlamasında sokak hayvanları unutulmadı.

Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, ilçenin değişik noktalarında sokak hayvanlarına yönelik besleme odaklarına mama bıraktı.

İlçedeki her canlıdan sorumlu olduklarını ifade eden Çatal, "Sokak hayvanlarına elimizden gelen yardımı yapmaya çalışıyoruz. Duyarlı vatandaşlarımızın sokak hayvanları için evlerindeki artan yemekleri buralara bırakmalarını istiyoruz." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Taşköprü Belediye Başkanı Çatal, sokak hayvanlarını besledi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Devriye gezen polis, ağaca asılı ceset buldu Devriye gezen polis, ağaca asılı ceset buldu
Advertisement