Son Dakika Haberleri: Taşköprü Belediyesi atık pil kampanyası sona erdi

Taşköprü Belediyesi atık pil kampanyası sona erdi

5 ay önce

Taşköprü Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen atık pil toplama kampanyasının bu yılki birincisi, Fatih İlkokulu oldu.

Taşköprü Belediyesi atık pil kampanyası sona erdi, System.String[]

Taşköprü Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen atık pil toplama kampanyasının bu yılki birincisi, Fatih İlkokulu oldu.

Taşköprü Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünce her yıl düzenlenen Atık Pil Toplama Kampanyası'nda ilk üç sırayı alan okullara ödülleri, Belediye Başkanı Abdullah Çatal ile Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Meftun Alay tarafından verildi.


Yaklaşık 250 kilogram atık pil toplanan kampanyada Fatih İlkokulu birinci, Atatürk İlkokulu ikinci, Fahrettin Paşa Anadolu Lisesi de üçüncü oldu.

Çatal, törende yaptığı konuşmada, anlamlı bir çalışma olduğunu belirterek, "Öğrencilerimize ve vatandaşlarımıza duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ederim. Daha yaşanılabilir bir çevre için bilincimizin artarak devam etmesini temenni ederim." dedi.

Haber Yayın Tarihi: 14.06.2019 02:40 Kaynak: AAMahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül, genç oyuncuyla cilveleşirken yakalandı
Gelin adayı Hanife, mini eteğiyle dans ettiği anları yayınladı Lübnan sokakları Erdoğan sloganlarıyla inledi: Canımız kanımız sana feda