Taşköprü Belediyesi'nden Uluslararası Resim Çalıştayı - Son Dakika

Taşköprü Belediyesi'nden Uluslararası Resim Çalıştayı

07.06.2016 14:19
Taşköprü Belediyesi'nden Uluslararası Resim Çalıştayı, System.String[]

Taşköprü Belediyesi, kültür-sanat projeleri kapsamında 1. Uluslararası Resim Çalıştayı düzenleyecek.

Taşköprü Belediyesi, kültür-sanat projeleri kapsamında 1. Uluslararası Resim Çalıştayı düzenleyecek.

18-24 Haziran tarihlerinde 10 ülkeden 18 sanatçının katılımıyla gerçekleşecek olan çalıştayda sanatçılar 1 hafta boyunca ilçenin çeşitli mekanlarını resmedecekler.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, bir toplumun gelişiminin sanata ve sanatçıya verdiği önemden anlaşılacağını belirterek ilçelerinde de özellikle genç kuşağın sanata bakışına katkı sağlamak amacıyla böyle bir etkinliği ilk kez düzenleyeceklerini ifade etti.

Yerli ve yabancı ressamların atölye çalışması sırasında Taşköprülü vatandaşlarında bu çalışmayı izleyebileceklerini ifade etti.

Taşköprü Belediyesi'nin düzenlediği 1. Uluslararası Resim Çalıştayı, 24 Haziran Cuma günü Cumhuriyet Meydanı'nda ortaya çıkan eserlerden oluşan resim sergisi ile sona erecek.

Çalıştayın küratörlüğünü ise Aynur Açıkgöz üstleniyor. - KASTAMONU

Taşköprü Belediyesi'nden Uluslararası Resim Çalıştayı

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Taşköprü Belediyesi'nden Uluslararası Resim Çalıştayı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Devriye gezen polis, ağaca asılı ceset buldu Devriye gezen polis, ağaca asılı ceset buldu
Advertisement