Taşköprü Belediyesi sokak hayvanlarını için mama odaklarının sayısını artırdı - Son Dakika

Taşköprü Belediyesi sokak hayvanlarını için mama odaklarının sayısını artırdı

21.02.2021 11:23
Taşköprü Belediyesi sokak hayvanlarını için mama odaklarının sayısını artırdı, System.String[]

Taşköprü Belediyesi tarafından ilçenin çeşitli noktalarına kedi evi konularak, mama odaklarının sayısı artırıldı.

Taşköprü Belediyesi tarafından ilçenin çeşitli noktalarına kedi evi konularak, mama odaklarının sayısı artırıldı.

Kaymakam Çağlar Partal ve Belediye Başkanı Abdullah Çatal, hayvansever vatandaşlar ile birlikte sokak hayvanları için mama odaklarına mama bıraktı.

Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal gazetecilere, Taşköprü Belediyesince ilçenin çeşitli noktalarına kedi evi koyarak, mama odaklarının sayısını artırdıklarını söyleyerek, "Ayrıca İlçe Kaymakamımız Çağlar Partal ve hayvansever vatandaşlarımız ile sokak hayvanlarımız için mama bıraktık. Değerli vatandaşlarımız da bu soğuk günlerde evlerinde artan bir kap yemeğini sokaktaki dostlarımız için bırakabilir." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Taşköprü Belediyesi sokak hayvanlarını için mama odaklarının sayısını artırdı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Köpeklerin saldırısına uğrayan 6 yaşındaki kız çocuğu hayatını kaybetti Köpeklerin saldırısına uğrayan 6 yaşındaki kız çocuğu hayatını kaybetti
Advertisement