Taşköprü Belediyesinden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Çenet'e "Fahri hemşehrilik beratı" - Son Dakika

Taşköprü Belediyesinden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Çenet'e "Fahri hemşehrilik beratı"

26.12.2020 11:59
Taşköprü Belediyesinden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Çenet'e

Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Taşköprü Kaymakamı iken İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atanan İbrahim Çenet'e "Fahri hemşehrilik beratı" verdi.

Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Taşköprü Kaymakamı iken İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atanan İbrahim Çenet'e "Fahri hemşehrilik beratı" verdi.

Taşköprü Belediye Meclisi tarafından İbrahim Çenet'e "Fahri hemşehrilik beratı" verilmesinin kabul edilmesinin ardından Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Çenet'in Taşköprü ziyareti sırasında beratı, Belediye Meclis üyeleri ile verdi.

Başkan Çatal, Çenet'in ilçeye büyük katkı sağladığını belirterek, Çenet'i Taşköprülü olarak gördüklerini ve bunun bir nişanesi olarak beratı takdim etmekten onur duyduklarını kaydetti.

Çenet ise Taşköprü'nün kendisinde her zaman farklı ve özel bir yeri olduğunu dile getirerek, Çatal ve belediye meclis üyelerine teşekkür etti.

???????

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Taşköprü Belediyesinden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Çenet'e 'Fahri hemşehrilik beratı' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Demet Akalın, Türk yetkililere seslendi: Turistlere testi mecburi kılın Demet Akalın, Türk yetkililere seslendi: Turistlere testi mecburi kılın Sahte polisler, lüks rezidansta yaşayan iki Ugandalı kadını soydu Sahte polisler, lüks rezidansta yaşayan iki Ugandalı kadını soydu "20'li yaşlar" akımı için önemli uyarı: Yüz ifadeleriniz kopyalanabilir ABD, Türkiye'yi hukuksuz olarak F-35 programından çıkarmıştı! Çözüm için yeniden diyalog başlayacak ABD, Türkiye'yi hukuksuz olarak F-35 programından çıkarmıştı! Çözüm için yeniden diyalog başlayacak Efsane aktör Ivan Krasko, kendisinden 48 yaş küçük sevgilisiyle 5.kez nikah masasına oturacak! Efsane aktör Ivan Krasko, kendisinden 48 yaş küçük sevgilisiyle 5.kez nikah masasına oturacak! Sedat Peker'e, Tolga Ağar cephesinden cevap geldi: İftiraları reddediyorum, hukuki işlemler başlatacağım Sedat Peker'e, Tolga Ağar cephesinden cevap geldi: İftiraları reddediyorum, hukuki işlemler başlatacağım TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok Oyuncu Gerard Butler ve sevgilisinin diş romantizmi! Önce temizledi, sonra öpmeye doyamadı Oyuncu Gerard Butler ve sevgilisinin diş romantizmi! Önce temizledi, sonra öpmeye doyamadı
Advertisement