Taşköprü'de 10. Tarım Fuarı Açıldı - Son Dakika

Taşköprü'de 10. Tarım Fuarı Açıldı

15.08.2018 18:25
Taşköprü'de 10. Tarım Fuarı Açıldı, System.String[]

Taşköprü Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali etkinlikleri kapsamında 10. Pompeiopolis Gıda Tarım Hayvancılık Fuarı'nın açılışı yapıldı.

Taşköprü Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali etkinlikleri kapsamında 10. Pompeiopolis Gıda Tarım Hayvancılık Fuarı'nın açılışı yapıldı.

Cumapazarı düzenlenen 10. Pompeiopolis Gıda Tarım Hayvancılık Fuarı'nın açılışı, Taşköprü Müftüsü Kahraman Yaman'ın duasının ardından kurdele kesilerek yapıldı.

Programa, Taşköprü Kaymakam Vekili ve Hanönü Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Belediye Meclisi üyeleri ve kurum amirleri katıldı.

Traktör ve zirai aletlerin sergilendiği fuar, 19 Ağustos'ta sona erecek Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali boyunca açık kalacak.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Taşköprü'de 10. Tarım Fuarı Açıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti