Taşköprü'de Plastik Kapak Toplama Kampanyasına İlgi - Son Dakika

Taşköprü'de Plastik Kapak Toplama Kampanyasına İlgi

12.01.2012 12:40
Taşköprü'de Plastik Kapak Toplama Kampanyasına İlgi, System.String[]

Taşköprü Belediyesinin plastik kapak toplama kampanyasının büyük ilgi gördüğü bildirildi.

Taşköprü Belediyesinin plastik kapak toplama kampanyasının büyük ilgi gördüğü bildirildi.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 6 ay önce başlayan ve 2012'nin sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında toplanan 500 kilogram ağırlığındaki kapağın İzmir'e gönderildiğini söyledi.

Kampanyaya destek veren firmalarca 250 kilogram plastik kapak karşılığından bir engelliye tekerlekli sandalye verildiğini anlatan Arslan, Taşköprü halkından yıl sonuna kadar devam edecek kampanyaya desteklerini sürdürmelerini beklediklerini kaydetti.

- KASTAMONU

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Taşköprü'de Plastik Kapak Toplama Kampanyasına İlgi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Sayaçların periyodik muayene işleri özel sektöre devrediliyor: Vatandaşın faturası kabaracak Polonya Cumhurbaşkanı Duda, koronavirüse yakalandı Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış Akrabalarını kurşuna dizen sanık, kabaklarına bakmadıkları için 10 kişiyi ölüm listesine almış Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti