Taşlıçay Kaymakamı Zaderoğlu, Kumluca Köyünü Ziyaret Etti - Son Dakika

Taşlıçay Kaymakamı Zaderoğlu, Kumluca Köyünü Ziyaret Etti

07.09.2012 19:20
Taşlıçay Kaymakamı Zaderoğlu, Kumluca Köyünü Ziyaret Etti, System.String[]

Taşlıçay Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, Kumluca köyünde incelemelerde bulundu.

Taşlıçay Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, Kumluca köyünde incelemelerde bulundu.

Zadeleroğlu, Kumluca köyünde 19-20 Ağustos tarihlerinde merkez üssü Diyadin ilçesi olan depremlerde hasar gören Ali Kızılırmak'ın evini ziyaret etti.

Evinin iç ve dış cephesinde çatlaklar oluştuğunu dile getiren Kızılırmak, çiftçilik yaparak geçimini sağladığını belirterek, "19 Ağustos'ta meydana gelen ilk 3.8 şiddetindeki depremde evde çatlaklar oluştu. Yeni deprem ihtimalini göz önünde bulundurarak, bahçeye çadır kurdum. Depremler devam edince evin duvarları iyice çatladı" dedi.

Bunun üzerine Kaymakam Zadeleroğlu, Kızılırmak ailesini hasar gören evinin onarılması için Kaymakamlık olarak gerekeni yapacaklarını söyledi.

Muhabir: Hüseyin Yıldız/ Ayşe Yıldız

Yayıncı: Hasan Özkal - AĞRI

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Taşlıçay Kaymakamı Zaderoğlu, Kumluca Köyünü Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Korona tedavisi gören Muhittin Böcek'ten güzel haber! Bilinci açıldı, konuşulanlara cevap veriyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım