Taşova Kaymakamı Uysal Okul İdarecileri ile Bir Araya Geldi - Son Dakika

Taşova Kaymakamı Uysal Okul İdarecileri ile Bir Araya Geldi

07.09.2012 17:20
Taşova Kaymakamı Uysal Okul İdarecileri ile Bir Araya Geldi, System.String[]

Taşova Kaymakamı Engin Uysal, ilçede bulunan ilköğretim ve orta öğretim okul idarecileri ile tanışma toplantısında bir araya geldi.

Taşova Kaymakamı Engin Uysal, ilçede bulunan ilköğretim ve orta öğretim okul idarecileri ile tanışma toplantısında bir araya geldi.

Kaymakam Uysal, toplantıda yaptığı konuşmada, Taşova'da göreve başlayalı henüz iki hafta olduğunu hatırlattı.

Toplantı ile ilçede eğitim konusunda mevcut durumun küçük bir fotoğrafını çektiklerini söyleyen Uysal, "Milli Eğitim bizim işimiz, sıkıntılar bizim sıkıntımız, başarılar bizim başarımız, başarısızlıklar hepimizin başarısızlığı. Bu anlamda benim idarecilik tarzım, 'iş bizim işimiz" Beraber götüreceğimiz işi hiç kimseyi suçlamadan hiç kimseye kızmadan bunu da kendi seyrine bırakmadan ortak fikirle beraber yürüyeceğiz" dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Atasoy ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"Milli Eğitim camiası adına hoş geldiniz diyor yeni görevinizde başarılar diliyorum. 2012-2013 eğitim öğretim yılına fiilen başlamış bulunmaktayız 10 Eylül'de birinci sınıflar 17 Eylül tarihinde ise tüm öğretim kurumlarımızda yeni bir şevkle yeni bir heyecanla eğitime başlayacağız. Geçtiğimiz Nisan ayından itibaren teşkilatımızın yapısından tutunda içeriğine kadar bir dizi değişiklikler oldu.Okullarımızı bu yeni değişime uyumlaştırma çalışmaları yaptık. Bütün planlamalarımızı yaptık ve planlamalar neticesinde okullarımızı yerleştiriyoruz. 17 Eylül tarihinde pek fazla sorunumuz olmadan 550 eğitim çalışanı ve 5 bin 600 öğrenci ile yeni eğitim öğretim yılına başlayacağız."

Muhabir: Tevfik Öztürk

Yayıncı: Dilek Sezen - AMASYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Taşova Kaymakamı Uysal Okul İdarecileri ile Bir Araya Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde boğularak can veren Fatma teyze, Türkiye'de tsunamiden ölen ilk kişi oldu Şaka yapmak isterken elindeki av tüfeğiyle arkadaşını öldürdü Milli Kick Boksçu Mustafa Danışmaz'a pusu kurup, babasını öldüren şahsa müebbet hapis cezası İzmir depremi yıllar öncesine götürdü! Gölcük depreminde enkazdan çıkarılan Gizem Güven'den duygusal paylaşım Çocukken ırmaktan tuttuğu balıkları şimdi üreterek dünyaya pazarlıyor Çam kozalağından denemelik turşu yapmaya başlamıştı, şimdi taleplere yetişemiyor Yan yatan bina vinçlerle desteklendi, arama kurtarma çalışması devam ediyor Trabzonspor'da teknik direktör Eddie Newton'ın görevine son verildi