Taşucu'nda Meslek Edindirme Kursları - Son Dakika

Taşucu'nda Meslek Edindirme Kursları

05.01.2012 15:20
Taşucu'nda Meslek Edindirme Kursları, System.String[]

Taşucu Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi tarafından başlatılan meslek edindirme kursları sürüyor.

Taşucu Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi tarafından başlatılan meslek edindirme kursları sürüyor.

Kursların usta öğreticisi Demet Esen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kursların oldukça verimli geçtiğini belirterek, kurslara 150 öğrencinin katıldığını söyledi.

Eğitimlerin gerçekleşmesinde Silifke Halk Eğitim Müdürü Musa Köroğlu, Taşucu Belediye Başkanı Yaşar Açıkbaş ve Belediye Meclis Üyesi Hanife Soykan'ın önemli katkılarının olduğunu belirterek, ilgililere teşekkür eden Esen, şunları kaydetti:

"Önemli olan bu kurslara katılan kursiyerlerimizin bir meslek edinerek, öğrendikten sonra da devam ettirmektir. Burada öğrendiklerini kurs bittikten sonra da kendi evlerine tezgahlarını taşıyarak bu işi her zaman yapmaları gerekir. Ancak bu şekilde kurslar amacına ulaşmış olur."

- MERSİN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Taşucu'nda Meslek Edindirme Kursları - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de çocuk istismarından tutuklandığı iddia edilen Doç. Dr. Abdüssamed Köse, Marmara Üniversitesi'nden istifa etti TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Bakan Koca'nın aşı teşvik paylaşımına Seren Serengil'den yanıt: Ben bu aşıdan çok korkuyorum Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine ek genelge! Kısıtlamadan muaf tutulanların listesi genişletildi Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum