Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz - Son Dakika

Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz

24.06.2021 21:16

Son dönemde konu olduğu estetik haberlerine isyan eden ve kurduğu oyunculuk okulu nedeniyle 15 Temmuz'dan itibaren Londra'da yaşamaya başlayacak olan ünlü oyuncu Tuvana Türkay, yaz aylarına hızlı girdi. Fethiye'de tatil yapan Türkay'dan iddialı bir tatil pozu geldi.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte başta Bodrum, Alaçatı, Fethiye, Çeşme ve Kemer gibi tatil beldeleri de ünlülerle dolup taşmaya başladı. Tatilin tadını doyasıya çıkaran ünlü isimler, bikinili pozlarını da sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmiyor.

HAYRANLARININ BEĞENİSİNİ TOPLADI

Son olarak Fethiye'de tatil yapan ünlü oyuncu Tuvana Türkay'dan mavi bikinili poz geldi. Oldukça iddialı bir bikini giyen Türkay'ın fotoğrafı, hayranlarından tam not aldı. Güzel oyuncunun fotoğrafı hemen denizden çıktıktan sonra çektirmesi de gözlerden kaçmadı.

15 TEMMUZ'DA TÜRKİYE'DEN AYRILIYOR

Son dönemde estetik haberlerine konu olması nedeniyle şikayetini dile getiren ünlü oyuncu Türkay, vücudunda burnunun haricinde hiçbir yerinde estetik olmadığını söylemişti.

Diğer yandan ünlü oyuncu, 15 Temmuz'dan itibaren Londra'da yaşamayacak başlayacak. Bilindiği üzere İngiltere'de bir oyunculuk okulu açan Türkay, pandemi nedeniyle okulda faaliyet gösteremiyordu. Salgının seyrinin düşmesinin ardından oyunculuk okulunu yeniden açacak olan Türkay, gençlere kaldığı yerden eğitim vermeye devam edecek.

İşte Tuvana Türkay'ın o pozu:

Tatil sezonu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz
Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz

Son Dakika Magazin Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

00:37 "'Keşke evimiz yansaydı' diyecekler" sözleriyle tepki çeken Belediye Başkanı Özeren: Açıklamam yanlış anlaşıldı Tokyo Olimpiyatları'nda tarihi başarıya imza atan Yasemin Adar'a TRT muhabirinden tepki çeken ifade: Bronz ama olsun 00:16 Tokyo Olimpiyatları'nda tarihi başarıya imza atan Yasemin Adar'a TRT muhabirinden tepki çeken ifade: Bronz ama olsun Vahşice katledilen Azra'nın kavga ettiği söylenen ablası konuştu: Kavga etmedik, tecavüz bulgusu yok 23:35 Vahşice katledilen Azra'nın kavga ettiği söylenen ablası konuştu: Kavga etmedik, tecavüz bulgusu yok
23:06 "23 kardeşim var, bir tek beni sığdıramadılar" diyen genç kız, kendini üst geçitten attı Fenerbahçe'de büyük temizlik başlıyor! Vitor Pereira, 11 futbolcuya kapıyı gösterdi 22:56 Fenerbahçe'de büyük temizlik başlıyor! Vitor Pereira, 11 futbolcuya kapıyı gösterdi Azra'nın ardından sunucu Elif Yılmaz'dan çok konuşulacak itiraf: Kiraladığım evdeki ilk gece arkamı döner dönmez tacize uğradım 22:11 Azra'nın ardından sunucu Elif Yılmaz'dan çok konuşulacak itiraf: Kiraladığım evdeki ilk gece arkamı döner dönmez tacize uğradım
Yürek yakan anlar! Ölen yakınının dakikalarca yüzünü okşadı 19:43 Yürek yakan anlar! Ölen yakınının dakikalarca yüzünü okşadı Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Muhittin Böcek'in 18:34 Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Muhittin Böcek'in "Ne olur helikopter gönderin" sözlerine yanıt: Dürüst bir cümle olmadı
Advertisement