Son Dakika Haberleri: Tatlıses'in Evlilik Teklif Ettiği Ayşegül Yıldız'dan Yanıt Var: Düşünmüyorum

Tatlıses'in Evlilik Teklif Ettiği Ayşegül Yıldız'dan Yanıt Var: Düşünmüyorum

7 gün önce

2013 yılında boşandığı İbrahim Tatlıses'in yeniden evlenmeyi düşündüğü Ayşegül Yıldız, "Bu konuda olumlu düşüncelere sahip değilim" diyerek kapıları kapattı.

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, Show TV'de yayınlanan Seda Sayan'la programına açıklamalarda bulundu. Tatlıses ile Ayşegül Yıldız yeniden evlenebileceğinin sinyalini verdi.

AYŞEGÜL YILDIZ'DAN CEVAP VAR

Tatlıses'in bu çıkışı sonrası tüm gözler Ayşegül Yıldız'a çevrildi. Sosyal medya hesabında bir açıklama yayınlayan Yıldız, " İbrahim Bey'e saygım sonsuz, sevgim de artık çok daha farklı boyuttadır. Kendisi çok iyi bir baba olmakla birlikte bu saatten sonra da 'tek' ortak noktamız evladımız Elif Ada'dır ve tekrar evlenmemiz söz konusu değildir. Boşandığımız andan itibaren de benim için o sayfa bir daha açılmamak üzere kapanmıştır. Ama her zaman temenni ettiğim gibi kendisinin sağlıklı, huzurlu mutlu olması en büyük temennimdir" ifadelerini kullandı.


TATLISES NE DEMİŞTİ?

İmparator lakaplı türkücü, telefonla bağlandığı canlı yayında şu ifadeleri kullanmıştı: "Ben artık İzmirliyim. Ben İzmir'i sevdim o da beni sevdim. Trilyon verseler İstanbul'a dönmem. Küstüm oaraya, beni küstürdüler. Beni vurdular, beni vurana beddua etmedim. Demek ki yaradan bana böyle bir ceza verdi. İsyan da etmem şikayet de etmem.


Ben Allah'tan umudumu kesmedim. Şarkı söylemeyi özlüyorum. Sesim paslanmış vaziyette... Şarkı söylemek için Allah'a dua ediyorum. Evlenmeyi düşünüyorum. Elif'in annesi (Ayşegül Yıldız) olabilir. Önemli tekliflerim olabilir. Aydemir Akbaş 4 kez boşanıp, 5 kez evlendi.


Ayşegül Yıldız'a evlenme teklifim olacak. Aşık değilim ama evlenmek istiyorum. Kendisine bu teklifimi daha önce sunmadım. Televizyon ekranlarından ona teklif ediyorum."
YORUMLAR (62)
  • Harika: gecmis ola Ibrahim Talises . . . . sen Aysegül Yildizla ayrilmakla en büyük hatayi yaptin birdaha böyle kibar hanimefendi tahsilli asil bir bayani kusura bakma ama zor bulursun Dua etki cocugunun Annesi olmus. birde Asik degilim Televizyonda teklif edecem diyorsun . . . git isine Allahini seversen saten Aysegül hanim seninle ayrildigi gün defteri kapatmis. sen o Asik olmayipta evlenme teklifini gitte Deryaya yap . Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
'Dişi İbo' İbrahim Tatlıses'i Hüngür Hüngür Ağlattı Bir Kez Daha Ahmet Kaya Şarkısı Söyleyen Seda Sayan, Yine Kulakları Tırmaladı
4 Yıldır Kenan Doğulu ile Evli Olan Beren Saat 2 Aylık Hamile! 28 Yıl Önceki Fotoğrafını Paylaşan Çağla Şıkel, Yorum Yağmuruna Tutuldu