Tatlıses'ten Ayşegül'e Pahalı Hediye - Son Dakika

Tatlıses'ten Ayşegül'e Pahalı Hediye

18.02.2012 20:47
Tatlıses'ten Ayşegül'e Pahalı Hediye, System.String[]

İki eski dost Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses, Etiler Tatlıses Kebap'ta bir araya geldi.

İbrahim Tatlıses'in rahatsız olduğu dönemde desteğini hiç esirgemeyen Hülya Avşar dostunu bu akşam da yalnız bırakmadı. Yemekte İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Tatlıses'te vardı. İbrahim Tatlıses ve Hülya Avşar bütün gece boyunca bol bol sohbet edip anılarını paylaştılar.

"ÖLÜMÜ ÖLÜMÜMDÜR, DÜĞÜNÜ DÜĞÜNÜM"

Tatlıses, Avşar kızının kendisini istisnasız her gün aradığını söyleyerek yerinin kendisinde farklı olduğunu belirtti. Tatlıses, Hülya Avşar için şöyle konuştu; "Ölümü, ölümümdür. Düğünü, düğünümdür. Parası, paramdır. Param, parasıdır. Bembeyaz bir peçeteyi kirletmezseniz beyaz kalır. Bu sizin elinizde."

Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses'in kendisi için çok değerli olduğunu belirterek şunları söyledi; "Camiamızda herkese dost ve arkadaştır İbrahim. Ancak benim yerim onda farklıdır."

İbrahim Tatlıses bu sözlerin ardından Hülya Avşar'ın yanına yaklaşmasını isteyerek kol kola fotoğraf çektirdi. Ve hemen ardından eşi Ayşegül Tatlıses'e dönerek "Beni boşayacak mısın?" sorusunu yöneltti. Ayşegül hanımdan gelen "Belli olmaz" cevabı herkesi güldürdü. İbrahim Tatlıses ise bu cevap üzerine; "Diş yokken damak vardı." dedi.

"İŞTE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYEM"

Hülya Avşar, Ayşegül Tatlıses'e 'Sevgililer Günü'nde eşinden ne hediye aldığını sordu. Ayşegül Tatlıses ise tek taş pırlanta yüzük hediye aldığını söyledi ve parmağındaki yüzüğü gösterdi.

Tatlıses'ten Ayşegül'e Pahalı Hediye
Tatlıses'ten Ayşegül'e Pahalı Hediye

- Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin Tatlıses'ten Ayşegül'e Pahalı Hediye - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

İYİ Partili vekilden Ankara'yı karıştıracak iddia: Partiden birinin sarayla ilişkisi var, koalisyon için mutabakata varılacak Yarın açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı böyle test edildi Korona tedavisi gören İmamoğlu'ndan metro müjdesi: 28 Ekim'de açılıyor, 10 gün ücretsiz olacak Son Dakika: Mersin Anamur'da orman yangını! 50 hane boşaltıldı, Mersin-Antalya karayolu kapatıldı Çukur dizisinde, şüpheli şekilde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın yaşadıkları canlandırıldı Düğünde patlatılan havai fişek dizine saplandı! Genç kadının hayatı kabusu döndü Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti Kayınvalidesinin kabrinin bulunduğu mezarlıktaki çeşmelerin akmadığını gören damat, sondaj yaparak 21 metreden su çıkardı