Son Dakika Haberleri: Tatso'dan 10. Komando Tugayına Taziye Ziyareti

Tatso'dan 10. Komando Tugayına Taziye Ziyareti

9 gün önce

Bitlis’in Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanı Bilal Adabağ, yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle birlikte Suriye’de devam eden Zeytin Dalı Harekâtında şehit düşen askerler için Tatvan 10. Komando Tugayına taziye ziyaretinde bulundu.

Tatso'dan 10. Komando Tugayına Taziye Ziyareti, System.String[]
Bitlis'in Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) Başkanı Bilal Adabağ, yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle birlikte Suriye'de devam eden Zeytin Dalı Harekatında şehit düşen askerler için Tatvan 10. Komando Tugayına taziye ziyaretinde bulundu.

Şehit düşen askerler için Tatvan 10. Komando Tugayına ait Sorgun Kışlasını ziyaret eden TATSO heyeti, Tugay Komutanı Tuğgeneral Tamer Atay'a başsağlığı ve taziye dileklerini ilettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tugay Komutanı Tuğgeneral Tamer Atay, TATSO heyetine teşekkürlerini iletti.

Tuğgeneral Tamer Atay'a başsağlığı dileyen TATSO Başkanı Bilal Adabağ, şehit askerlere Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır dileğinde bulundu. - BİTLİSKorkunç Plan Ortaya Çıktı! Teröristler, İhtiyar Köylüleri Bağlayıp Mayınla Tuzaklamış Türkiye Tarafından Kırmızı Bültenle Aranan Salih Müslim, Çek Cumhuriyeti'nde Ortaya Çıktı!

Cinderes Bölgesindeki YPG Hedefleri Gece Boyunca  Helikopterlerle Böyle Vuruldu Rusya'nın Hayalet Uçakları Türkiye Sınırında Görüntülendi!