Tatvan'da engelli çocuklara yaş pasta sürprizi - Son Dakika

Tatvan'da engelli çocuklara yaş pasta sürprizi

04.12.2019 15:22
Tatvan'da engelli çocuklara yaş pasta sürprizi, System.String[]

Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan'ın eşi Arzu Özkan, ilçedeki zihinsel engelli ve otizmli çocuklara yaş pasta sürprizi yaptı.

Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan'ın eşi Arzu Özkan, ilçedeki zihinsel engelli ve otizmli çocuklara yaş pasta sürprizi yaptı.

Çağlayan Mahallesi'ndeki Tatvan Özel Eğitim Uygulama Merkezi'ni ziyaret eden Özkan, sınıfları dolaşarak özel eğitim gerektiren çocuklarla bir araya geldi.

Okul ve öğrencilerin durumu hakkında bilgi alan Arzu Özkan, Dünya Engelliler Günü dolayısıyla çocuklarla yaş pasta kesti.

Özkan, özel eğitim gerektiren çocuklar için 12 Aralık'ta Tatvan Kültür Merkezi'nde etkinlik yapmayı planladıklarını söyledi.

Tatvan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Halil Akhan ve Tatvan Aile Destek Merkezi Müdürü Hatice Piral ile engelliler gününü kutlayan Özkan, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tatvan'da engelli çocuklara yaş pasta sürprizi - Son Dakika


Son Dakika

Korona kurallarının hiçe sayıldığı gece kulübüne polis baskını Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Derbi öncesi Beşiktaş'ta Hasic'in koronavirüs testi pozitif çıktı Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın? Ekrem İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: Çok net ifade edeyim ki; yapılmayacak Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor