Tatvan'da Okul Bahçelerindeki Kar Temizleniyor - Son Dakika

Tatvan'da Okul Bahçelerindeki Kar Temizleniyor

14.01.2019 16:47
Tatvan'da Okul Bahçelerindeki Kar Temizleniyor, System.String[]

Bitlis'in Tatvan Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği, ilçe merkezindeki okulların bahçesinde kar temizliği çalışması başlattı.

Bitlis'in Tatvan Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği, ilçe merkezindeki okulların bahçesinde kar temizliği çalışması başlattı.

Bir haftadan bu yana yoğun karın etkili olduğu ilçede, okul bahçelerinde biriken karlar temizleniyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer, öğrencilerin teneffüs saatlerinde sıkıntı yaşamamaları için okullarda çalışma başlatıldığını anlattı.

"Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali Özkan'ın talimatları doğrultusunda, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından kiralanan kar temizleme araçlarıyla ilçemizdeki okulların bahçelerini temizliyoruz." diyen Yüzer, "Öğrencilerin sıkıntı yaşamaması için başlatılan çalışma ile ilçe merkezindeki tüm okulların bahçeleri kardan temizlenecek." ifadesini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tatvan'da Okul Bahçelerindeki Kar Temizleniyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var