Tavşanların Şarkı Savaşı'nı İndirimli Biletle İzlediler - Son Dakika

Tavşanların Şarkı Savaşı'nı İndirimli Biletle İzlediler

08.10.2018 16:54
Tavşanların Şarkı Savaşı'nı İndirimli Biletle İzlediler

50'NCİ kuruluş yıldönümü geçen günlerde kutlayan Hamburg'un Altona ilçesindeki Theater für Kinder, neşeli bir müzikali çocuklarla buluşturdu.

50'NCİ kuruluş yıldönümü geçen günlerde kutlayan Hamburg'un Altona ilçesindeki Theater für Kinder, neşeli bir müzikali çocuklarla buluşturdu. Çocuklar, velileriyle birlikte "Der Sängerkrieg der Heidehasen" (Tavşanların Şarkı Savaşı) adlı oyunu izledi. SPD'nin Hamburg Milletvekili Güngör Yılmaz tarafından organize edilen ve Tiyatroyu Destekleme Cemiyetinin sponsorluğu ile indirimli biletlerin sunulduğu tiyatro etkinliğine 53 küçük ve büyük tiyatro sever katıldı. Heyecan içinde pür dikkat oyunu izleyen minikler müzikalden büyük keyif aldı. Tiyatro ekibi oyunun sonunda dakikalarca alkışlandı.

Milletvekili Güngör Yılmaz, çocuklar ve velilerle sohbet etti.

UFUKLARI AÇILDI

Günümüzde çocukların bilgisayar başında, elektronik oyunlar ve aygıtlarla çok fazla zaman geçirdiğine dikkate çeken Yılmaz, "Birçok veli bundan şikayetçi. Çocukları monoton bilgisayar oyunlarından çok daha fazla keyif veren, ufuklarını açan ve aynı zamanda sosyal iletişimde bulunmalarını sağlayan renkli tiyatro dünyasıyla tanıştırmak istedik. Bunu da gerçekleştirdik. Eminim izleyen çocuklar için yeni kapılar açıldı" dedi.

YORUMLAR
500
Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, hayatının film olacağını açıkladı Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, hayatının film olacağını açıkladı 'Dünyanın Eski Zamanlarında' adlı çocuk oyunu Edirne'de sahnelenecek 'Dünyanın Eski Zamanlarında' adlı çocuk oyunu Edirne'de sahnelenecek Finlandiya Başbakanı Marin, bu kez dansıyla gündem oldu Finlandiya Başbakanı Marin, bu kez dansıyla gündem oldu
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Tavşanların Şarkı Savaşı'nı İndirimli Biletle İzlediler - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement