Tavşanlı-İnegöl Karayolu Ulaşıma Açıldı - Son Dakika

Tavşanlı-İnegöl Karayolu Ulaşıma Açıldı

17.02.2012 17:40
Tavşanlı-İnegöl Karayolu Ulaşıma Açıldı, System.String[]

Yoğun kar yağışı, tipi ve fırtına nedeniyle yaklaşık 5 saat önce kapanan Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi ile Bursa'nın İnegöl ilçesi arasındaki karayolu, ulaşıma açıldı.

Yoğun kar yağışı, tipi ve fırtına nedeniyle yaklaşık 5 saat önce kapanan Kütahya'nın Tavşanlı ilçesi ile Bursa'nın İnegöl ilçesi arasındaki karayolu, ulaşıma açıldı.

Tavşanlı ve Domaniç'te dün akşam başlayarak aralıklarla devam eden yağış, tipi ve fırtına yüzünden 82 kilometre uzunluğundaki Tavşanlı-İnegöl karayolu ulaşıma kapandı.

Karayolları 145. Şube Şefliği ekipleri, özellikle Domaniç-İnegöl karayolunun 1500 metre yüksekliğindeki Kocayayla Geçidi'nde oluşan buzlanma nedeniyle kapanan karayolunda kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı.

Yaklaşık 5 saat kapalı kalan yol, ekiplerin çalışmasının ardından açılarak lastiklerinde zincir bulunan araçların geçişine izin verilmeye başlandı.

- KÜTAHYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tavşanlı-İnegöl Karayolu Ulaşıma Açıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Büyükçekmece'de düşen uçağı gören görgü tanığı: Manevra yapmasaydı TEM'e düşecekti ÇAYKUR artık çöpünü de ekonomiye kazandıracak Aytemiz Alanyaspor, gösterdiği performansla Süper Lig'i kasıp kavuruyor Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi TSK, yerli ve milli silahları ilk kez kullandı! Yapılan atışlar, Azerbaycanlı kardeşlerimize ithaf edildi Paşinyan "Karabağ olmazsa biteriz, silahlanın" çağrısı yapmıştı! Azerbaycan, Karabağ'ın kalbine giden kenti kuşattı