Tayini çıkan Kaymakam Naci Aktaş, Seferihisar'dan ayrıldı - Son Dakika

Tayini çıkan Kaymakam Naci Aktaş, Seferihisar'dan ayrıldı

23.05.2022 17:03
Tayini çıkan Kaymakam Naci Aktaş, Seferihisar'dan ayrıldı

Ankara'nın Etimesgut ilçesine atanan kaymakam Naci Aktaş, Seferihisar'a veda etti.

Ankara'nın Etimesgut ilçesine atanan kaymakam Naci Aktaş, Seferihisar'a veda etti.

Yaklaşık 2 yıl ilçede göre yapan Aktaş, yaptığı açıklamada, "Seferihisar'ı ve halkını çok sevdim. Yeni görev yerim Ankara Etimesgut'a gidiyorum. Sizleri unutmayacağım. Hakkınızı helal edin" dedi.

Aktaş, özellikle 30 Ekim 2020'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremden sonra ilçede yaşanan tsunami olayında yürüttüğü çalışmalarla ilçe halkının takdirini kazanmıştı.

YORUMLAR
500
Busenur, elbisesini değiştirmek için eve döndüğünde sele yakalanmış Busenur, elbisesini değiştirmek için eve döndüğünde sele yakalanmış Sel mağdurlarıyla konuşması gündem olan Mansur Yavaş, gelen tepkilere yanıt verdi Sel mağdurlarıyla konuşması gündem olan Mansur Yavaş, gelen tepkilere yanıt verdi Ankara'da boşanma davası açan eşini öldüren katil, kayınbiraderini de yaralamasının ardından intihar etti Ankara'da boşanma davası açan eşini öldüren katil, kayınbiraderini de yaralamasının ardından intihar etti
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tayini çıkan Kaymakam Naci Aktaş, Seferihisar'dan ayrıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement