Tayland'da Havai Fişek Faciasından Son Anda Dönüldü - Son Dakika

Tayland'da Havai Fişek Faciasından Son Anda Dönüldü

05.01.2012 12:14
Tayland'da Havai Fişek Faciasından Son Anda Dönüldü, System.String[]

Tayland'ın kuzeyindeki turistik sahil bölgesi Hua Hin'da yılbaşı gecesi yaşanan havai fişek faciasından son anda dönüldü.

Tayland'ın kuzeyindeki turistik sahil bölgesi Hua Hin'da yılbaşı gecesi yaşanan havai fişek faciasından son anda dönüldü. Amatör kameralar tarafından görüntülenen kazada, havai fişeklerin ateşlenmesine ilk önce aksaklık yaşandığı görülüyor. Daha sonra ise bütün havai fişekler aynı anda patlama başlıyor.

Havai fişek gösterisini izlemek için bekleyenler aniden yaşanan patlamalar karşısında paniğe kapılarak kaçışmaya başlıyor. Havai fişekler bu sefer gökyüzünde değil yerde patlıyor. Etrafa renkli ışıklar ve duman yayılıyor.

Hua Hin'daki bir sahilde yaşanan olay ucuz atlatılırken, 2 kişinin yaralandığı belirtildi.

Tayland'da Havai Fişek Faciasından Son Anda Dönüldü

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Tayland'da Havai Fişek Faciasından Son Anda Dönüldü - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı