Aşk mesafe dinlemedi! Tayland'dan Gelibolu'ya gelin geldi - Son Dakika

Aşk mesafe dinlemedi! Tayland'dan Gelibolu'ya gelin geldi

05.12.2020 12:39

Çanakkale'nin Biga ilçesine 5 ay önce arkadaşlarına ziyarete gelen 33 yaşındaki Taylandlı Najhatai Caiwan, aşık olduğu aynı yaştaki Mert Onay ile evlendi. Taylandlı gelin, "Ben her şeyi bırakıp sevdiğimin yanına geldim" dedi.

Tayland'dan 5 ay önce Biga ilçesinde bir masaj salonu işleten arkadaşlarına ziyarete gelen Najhatai Caiwan, Gelibolu'da yaşayan Mert Onay ile tanıştı.

Caiwan, tatili bittikten sonra döndüğü ülkesinden de Mert Onay ile telefonla görüşmeye devam etti. İkili, bir süre sonra evlilik kararı aldı. Yeniden Türkiye'ye gelen Caiwan ile Onay, Gelibolu Belediyesi Nikah Salonu'nda kıyılan nikah ile dünya evine girdi. Çiftin nikah şahidi, Gelibolu AK Parti İlçe Başkanı Serhad Sürücü oldu.

"HER ŞEYİ BIRAKIP SEVDİĞİMİN YANINA GELDİM"

Ülkesinde restoran işlettiğini anlatan Caiwan, "Ben her şeyi bırakıp sevdiğimin yanına geldim. Yeni bir hayata başlayacağım. İşlerimizi yoluna koyduktan sonra eşim Mert Onay ile restoran açmayı planlıyoruz. Türk ve Tayland yemekleri olacak. Türkiye'yi seviyordum. Şimdi burada bir de sevdiğim insan oldu. Çok mutluyum" diye konuştu.

Aşk mesafe dinlemedi! Tayland'dan Gelibolu'ya gelin geldi
Aşk mesafe dinlemedi! Tayland'dan Gelibolu'ya gelin geldi
Aşk mesafe dinlemedi! Tayland'dan Gelibolu'ya gelin geldi

Kaynak: DHA

Son Dakika Yaşam Aşk mesafe dinlemedi! Tayland'dan Gelibolu'ya gelin geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor Arteta'dan Mesut transferine dair yeni açıklama: Karantinadan dolayı resmen duyuramıyoruz Son dakika: Merkez Bankası, politika faizini yüzde 17'de sabit bıraktı Sevgilisi ölünce hastanede kendisini vuran Derman'ın son sözü: Bana yardım et Hindistan'da bulunan dünyanın en büyük aşı üretim tesisinde yangın çıktı Meksika'da kaçırılan 43 öğrencinin asitle eritilip yakıldığı iddiası ülkeyi karıştırdı Sobadan sızan zehirli gaz, 2 kardeşi yaşamdan kopardı Dünyaca ünlü yıldızlar, yeni ABD başkanı Joe Biden'ı törende yalnız bırakmadı! Lady Gaga kıyafetiyle mesaj verdi