Tayvan plastik ve kauçuk makineleri online tanıtıldı - Son Dakika

Tayvan plastik ve kauçuk makineleri online tanıtıldı

Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi (TAITRA) Başkanı Walter Yeh, Tayvan'ın, plastik ve kauçuk makineleri ihracatında dünyanın en iyi 6 ülkesinden biri olduğunu bildirdi.

Tayvan plastik ve kauçuk makineleri online tanıtıldı, System.String[]

Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi (TAITRA) Başkanı Walter Yeh, Tayvan'ın, plastik ve kauçuk makineleri ihracatında dünyanın en iyi 6 ülkesinden biri olduğunu bildirdi.

TAITRA üyelerinden olan Fu Chun Shin Machinery Manufacture Co., Ltd., ChumPower Machinery Corp., Fong Kee International Machinery Co., Ltd., Diing Kuen Plastic Machinery, Co., Ltd., geliştirdikleri plastik ve kauçuk makinelerini online tanıttı.

Tanıtımda konuşan TAITRA Başkanı Walter Yeh, şu anda plastik ve kauçuk makinelerinde yeşil tasarım olduğunu söyledi.

Tayvan'ın, plastik ve kauçuk makineleri ihracatında dünyanın en iyi 6 ülkesinden biri olduğunu belirten Yeh, Tayvan'ın yüksek kalitede ürün ürettiğini aktardı.

"Sektörümüz, yakın gelecekte küresel üretime büyük değer katacak"

Ministry of Economic Affairs (MOEA) Dış Ticaret Kurulu Genel Müdür Yardımcısı Guann-Jyh Lee ise uluslararası alıcıların ürünleri ve ilgili hizmetleri yenilemelerine yardımcı olmak için pandemi sürecinde çeşitli çevrim içi etkinlikler düzenlediklerini anlattı.

Endüstrinin son 50 yıldır geliştiğini ifade eden Lee, Tayvan'ın geçen yıl aylık ortalama plastik makineleri ihracatının 1,1 milyar dolara ulaştığını, bu rakamın, Tayvan'ı plastik ve kauçuk makineleri ihracatında dünyanın en iyi 6 ülkesi arasına koyduğunu söyledi.

Lee, "Sektörümüzün yakın gelecekte küresel üretime büyük değer katacağına inanıyoruz." dedi.

Küresel plastik ürün üretimi artmaya devam ediyor

Verilen bilgiye göre, otomobiller ve tüketici elektroniği, tıbbi tedavi, paketleme ve inşaatta artan talep nedeniyle küresel plastik ürün üretimi artmaya devam ediyor. Bu da plastik ve kauçuk makinelerine olan talebi artırıyor.

Tayvan, plastik ve kauçuk makinelerinde uluslararası üne sahip. Tayvan'da yaklaşık 400 plastik ve kauçuk makine üreticisi bulunuyor.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 11:33 - Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Tayvan plastik ve kauçuk makineleri online tanıtıldı - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Türk Bayrağının indirilmeye çalışılmasıyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı! Polis hemen müdahale etmiş Jeremain Lens'in Rio Ave maçındaki performansı, Beşiktaş taraftarını çileden çıkardı İpsala Sınır Kapısı'nda rüşvet çarkı çökertildi! Paralar memurların evlerinden çıktı Türk Bayrağını indirmeye çalışan şahsı, polis öfkeli kalabalığın elinden zor aldı F.Bahçe'ye gitmek isteyen Mostafa Mohamed'in başkanından skandal sözler: Türkiye düşmanımız Eski futbolcu Emre Aşık'ı öldürmek isteyen eşi Yağmur Aşık'ın 20 yıla kadar hapsi istendi Dünyanın en zengin futbolcusu Faiq Bolkiah, Maritimo'ya transfer oldu Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin oyuncuları ve set çalışanları kötü çalışma şartlarından dolayı iş bıraktı