'Tazminat alan hain ilan ediliyor' - Son Dakika

'Tazminat alan hain ilan ediliyor'

20.09.2019 08:40
'Tazminat alan hain ilan ediliyor', System.String[]

Her futbolcusu ile bire bir diyalog kurarak sistemini uygulatmaya çalışan Bulut, altyapı eğitimini Frankfurt'ta almasının kendisi için önemli olduğunu belirterek, "Frankfurt'un altyapısı her zaman iyidir, Cenk Tosun oradan çıkıp bugünlere geldi.

Her futbolcusu ile bire bir diyalog kurarak sistemini uygulatmaya çalışan Bulut, altyapı eğitimini Frankfurt'ta almasının kendisi için önemli olduğunu belirterek, "Frankfurt'un altyapısı her zaman iyidir, Cenk Tosun oradan çıkıp bugünlere geldi. Altyapı Türkiye'deki en büyük sıkıntı. Bir türlü ele alıp iyi bir seviyeye getiremedik" dedi. Bulut şöyle devam etti:

KULÜPLER DAHA SEÇİCİ

" Avrupa'da futbolcular kazandıkları parayı brüt olarak alıyorlar ama Türkiye'de net alıyorlar. Şimdi kulüpler farkına vardı daha seçici davranıyorlar. 24 yıl boyunca 50 milyon borcu olan bir kulübün aşağıya düştüğünü  hiç duymadım. Bonservisle alıp tazminatla gönderiyoruz. Tazminat alan yerli oyunculara hain muamelesi yapıyoruz. Neden? Onlar futbolcu değil mi? Hakkını arayan insanları karalıyoruz sonra takım bulamıyorlar. Yabancıyı kısıtlayarak yerliyi ön plana çıkarmayı doğru bulmuyorum. Çünkü yabancı birisi gelip yerini almaya çalışınca, oyuncularımız daha fazla zorluyor."

'Tazminat alan hain ilan ediliyor'

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor 'Tazminat alan hain ilan ediliyor' - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Yolun karşısına geçmek isteyen genç, çok sayıda aracın çarpması sonucu tanınmayacak hale geldi Tüm uyarılara rağmen göle giren şahıs, timsah saldırısı sonucu hayatını kaybetti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı