TBMM Başkanı Çiçek'ten Başsağlığı Mesajı - Son Dakika

TBMM Başkanı Çiçek'ten Başsağlığı Mesajı

02.01.2012 18:47
TBMM Başkanı Çiçek'ten Başsağlığı Mesajı, System.String[]

TBMM Başkanı Çiçek, Kırıkkale'de meydana gelen patlamada hayatını kaybeden 4 işçi ile ilgili olarak Milli Savunma Bakanı Yılmaz ve Genel Kurmay Başkanı Org. Özel'e başsağlığı mesajı gönderdi.

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesindeki Askeri Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisi'nde meydana gelen patlamada hayatını kaybeden 4 işçi ile ilgili olarak Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Genel Kurmay Başkanı Org. Necdet Özel'e başsağlığı mesajı gönderdi.

TBMM Başkanı Çiçek'ten Başsağlığı Mesajı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel TBMM Başkanı Çiçek'ten Başsağlığı Mesajı - Son Dakika


Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti