TBMM Başkanı Şahin Antalya'da - Son Dakika

TBMM Başkanı Şahin Antalya'da

9 yıl önce

TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Bir Süre Önce Vefat Eden Eski AK Parti Antalya Milletvekili Fikret Badazlı'nın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

TBMM Başkanı Şahin Antalya'da, System.String[]

TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, bir süre önce vefat eden eski AK Parti Antalya Milletvekili Fikret Badazlı'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.


Şahin, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Antalya Şubesinin açılışının ardından Antalya Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kemal Korkmaz'ı ziyaret ederek, görevinde başarı diledi. Şahin, basına kapalı ziyaretin ardından, bir süre önce vefat eden AK Parti eski Antalya Milletvekili Fikret Badazlı'nın ailesini de ziyaret etti. Şahin, gazetecilerin alınmadığı ziyarette Badazlı'nın ailesine başsağlığı diledi.


TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, daha sonra Antalya Valiliğini de ziyaret ederek, Vali Ahmet Altıparmak ve diğer yetkililerle bir araya geldi. Ziyaret basına kapalı olarak gerçekleşti.


(SEY-DE-SEB) - ANTALYA

Haber Yayın Tarihi: 15.01.2011 07:01 Kaynak: AASon Dakika

Otoyolların ortasında kalan tarihi kemere taş hırsızları dadandı
İBB'ye ait logar kapaklarının üzerinde "Allah" yazdığı iddiası sosyal medyayı ayağa kaldırdı Erdoğan'ın çağrısı üzerine AK Parti'den istifa eden Yeneroğlu, Babacan'ın partisinde yer alacak