TBMM Başkanı Şahin Antalya'da - Son Dakika

TBMM Başkanı Şahin Antalya'da

15.01.2011 19:01
TBMM Başkanı Şahin Antalya'da, System.String[]

TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Bir Süre Önce Vefat Eden Eski AK Parti Antalya Milletvekili Fikret Badazlı'nın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, bir süre önce vefat eden eski AK Parti Antalya Milletvekili Fikret Badazlı'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Şahin, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Antalya Şubesinin açılışının ardından Antalya Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kemal Korkmaz'ı ziyaret ederek, görevinde başarı diledi. Şahin, basına kapalı ziyaretin ardından, bir süre önce vefat eden AK Parti eski Antalya Milletvekili Fikret Badazlı'nın ailesini de ziyaret etti. Şahin, gazetecilerin alınmadığı ziyarette Badazlı'nın ailesine başsağlığı diledi.

TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, daha sonra Antalya Valiliğini de ziyaret ederek, Vali Ahmet Altıparmak ve diğer yetkililerle bir araya geldi. Ziyaret basına kapalı olarak gerçekleşti.

(SEY-DE-SEB) - ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel TBMM Başkanı Şahin Antalya'da - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı Milli Savunma Bakanlığı, ABD'nin S-400'lerle ilgili sığındığı tek bahaneyi çürüttü: NATO sistemine entegre edilmeyecek Oyunu kullanan ABD Başkanı'ndan ilginç sözler: Trump adında bir adama oy verdim Uçuruma yuvarlanan otomobil hurdaya döndü! Feci kazada anne ve kızı yaşamını yitirdi Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı