TBMM Başkanı Şentop, Avrupa şampiyonu olan milli güreşçi Taha Akgül'ü kutladı - Son Dakika

TBMM Başkanı Şentop, Avrupa şampiyonu olan milli güreşçi Taha Akgül'ü kutladı

22.04.2021 11:39
TBMM Başkanı Şentop, Avrupa şampiyonu olan milli güreşçi Taha Akgül'ü kutladı, System.String[]

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Polonya'da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda 8. kez altın madalya kazanan milli güreşçi Taha Akgül'ü kutladı.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Polonya'da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası'nda 8. kez altın madalya kazanan milli güreşçi Taha Akgül'ü kutladı.

Şentop, Twitter'daki mesajında, "125 kilo finalinde Rus rakibi Sergei Kozyrev'i yenerek 8. defa Avrupa Şampiyonluğu elde ederek ülkemize altın madalya kazandıran dünya ve olimpiyat şampiyonu Taha Akgül'ü tebrik ediyorum. Başarıların daim olsun şampiyon. Allah sırtını yere getirmesin." ifadesine yer verdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Politika TBMM Başkanı Şentop, Avrupa şampiyonu olan milli güreşçi Taha Akgül'ü kutladı - Son Dakika


Son Dakika

Akşener'in 'seçim iş birliği' mesajına DEVA ve Gelecek Partisi'nden itiraz var: Zemin kaybederiz Akşener'in 'seçim iş birliği' mesajına DEVA ve Gelecek Partisi'nden itiraz var: Zemin kaybederiz İtalyan Carel, Türk firması CFM Soğutma'nın yüzde 51'ini satın alıyor İtalyan Carel, Türk firması CFM Soğutma'nın yüzde 51'ini satın alıyor Işın Çelebi, Galatasaray Başkanlığına adaylığını koydu Işın Çelebi, Galatasaray Başkanlığına adaylığını koydu Semt pazarlarına haftada bir gün izin çıktı! İşte yarın İstanbul'da kurulacak pazar yerleri Semt pazarlarına haftada bir gün izin çıktı! İşte yarın İstanbul'da kurulacak pazar yerleri Celta Vigo, Falcao için Galatasaray'a 2.5 milyon euro teklif etti Celta Vigo, Falcao için Galatasaray'a 2.5 milyon euro teklif etti Emine Jahovic'ten Mustafa Sandal'a 'Nafaka' tepkisi: 2 sene ödemedi, 740 bin lira borcu var Emine Jahovic'ten Mustafa Sandal'a 'Nafaka' tepkisi: 2 sene ödemedi, 740 bin lira borcu var Demir ve bakır fiyatları tüm zamanların rekorunu kırdı Demir ve bakır fiyatları tüm zamanların rekorunu kırdı Bir efsane daha sona eriyor! Ronaldo, Dünya Kupası'ndan sonra kariyerine nokta koyacak Bir efsane daha sona eriyor! Ronaldo, Dünya Kupası'ndan sonra kariyerine nokta koyacak
Advertisement