TBMM BAŞKANI ŞENTOP, KAHRAMANMARAŞ'TA VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ - Son Dakika

TBMM BAŞKANI ŞENTOP, KAHRAMANMARAŞ'TA VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

20.08.2021 18:52

TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi(TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Kahramanmaraş'ta vatandaşlarla sohbet etti.

TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi(TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Kahramanmaraş'ta vatandaşlarla sohbet etti.

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç'in oğlunun düğün törenine katılmak için kente gelen TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile Ticaret Bakanı Mehmet Muş, havaalanında Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör tarafından karşılandı. İlk olarak valiliğe geçen Şentop, şeref defterini imzaladı.

Vali Coşkun'dan kent hakkında bilgi alan Mustafa Şentop'un valilik çıkışında yanına 'sürekli engelli' raporu olduğunu belirten Yahya Aladağ geldi. İşsiz olduğunu belirten Aladağ, iş konusunda Şentop'dan yardım istedi. Şentop, Aladağ'ı bir süre dinledikten sonra danışmanına talimat vererek ilgilenilmesini istedi.

Mustafa Şentop daha sonra Trabzon Bulvarı'nda vatandaşları selamlayıp sohbet etmesinin ardından Büyükşehir Belediyesi'ne geçerek Başkan Hayrettin Güngör'ü ziyaret etti.

Remik Yaylası balının sağımı başladı Remik Yaylası balının sağımı başladı AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta konuştu Açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta konuştu Açıklaması
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel TBMM BAŞKANI ŞENTOP, KAHRAMANMARAŞ'TA VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement