TBMM Başkanı Şentop, Karadağ'a gitti - Son Dakika

TBMM Başkanı Şentop, Karadağ'a gitti

22.12.2021 22:32

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kuzey Makedonya, Sırbistan ve Karadağ'ı kapsayan resmi çalışma ziyaretinin son durağı için Sırbistan'dan Karadağ'a geçti.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kuzey Makedonya, Sırbistan ve Karadağ'ı kapsayan resmi çalışma ziyaretinin son durağı için Sırbistan'dan Karadağ'a geçti.

Şentop'u, Belgrad Nikola Tesla Havalimanından, Belgrad Büyükelçisi Hami Aksoy ve öteki yetkililer uğurladı.

Mustafa Şentop ile MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enez Kaplan, AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir ve CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Aygün'den oluşan parlamento heyeti de Potgoritsa'ya gitti.

Şentop, yarın, Karadağ Parlamento Başkanı Aleksa Beçiç ile bir araya gelecek.

TBMM ile Karadağ Parlamentosu arasında Parlamentolararası İş Birliğine Dair Protokol'ün imza törenine katılacak Şentop, mevkidaşıyla ortak basın toplantısı yapacak.

Şentop, programı kapsamında Karadağ Başbakanı Zdravko Krivokapiç ve Cumhurbaşkanı Milo Cukanoviç ile bir araya gelecek.

YORUMLAR
500
Yamaç Paraşütü Mesafe Dünya Kupası Kuzey Makedonya'da gerçekleştirilecek Yamaç Paraşütü Mesafe Dünya Kupası Kuzey Makedonya'da gerçekleştirilecek Bursa Büyükşehir Belediyesporlu satranççı Yağız Kaan Erdoğmuş ikinci uluslararası usta normunu da aldı Bursa Büyükşehir Belediyesporlu satranççı Yağız Kaan Erdoğmuş ikinci uluslararası usta normunu da aldı Balkan Ninnisi nerede çekiliyor? Hangi ülke, il ve ilçede çekiliyor? Balkan Ninnisi dizi çekimleri nerede yapıldı? Dizi Makedonya Üsküp'te mi çekildi? Balkan Ninnisi nerede çekiliyor? Hangi ülke, il ve ilçede çekiliyor? Balkan Ninnisi dizi çekimleri nerede yapıldı? Dizi Makedonya Üsküp'te mi çekildi?
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel TBMM Başkanı Şentop, Karadağ'a gitti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement