TBMM Başkanı Şentop'tan Pakdil için başsağlığı mesajı - Son Dakika

TBMM Başkanı Şentop'tan Pakdil için başsağlığı mesajı

18.10.2019 16:43
TBMM Başkanı Şentop'tan Pakdil için başsağlığı mesajı, System.String[]

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, vefat eden Türk edebiyatının önemli isimlerinden yazar, şair ve düşünür Nuri Pakdil için başsağlığı mesajı yayımladı.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, vefat eden Türk edebiyatının önemli isimlerinden yazar, şair ve düşünür Nuri Pakdil için başsağlığı mesajı yayımladı.

Şentop, Twitter hesabından, "Fikir ve edebiyat dünyamızın öncü isimlerinden Nuri Pakdil'in vefatını derin bir teessürle öğrendim. Kudüs davasını ve İslam dünyasını yazı kaygısı olarak ömrü boyunca vazife bilen, nesillere tesir etmiş Nuri Pakdil'e Allah'tan rahmet, okurlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum." paylaşımında bulundu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika TBMM Başkanı Şentop'tan Pakdil için başsağlığı mesajı - Son Dakika


Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı