Son Dakika Haberleri: TBMM Başkanı Yıldırım'dan 5 Aylık Bebeğe Altın

TBMM Başkanı Yıldırım'dan 5 Aylık Bebeğe Altın

6 gün önce

- TBMM Başkanı Yıldırım'dan 5 aylık bebeğe altınSİVAS - Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım eşi Semiha Yıldırım ile Sivas'ta cadde üzerinde karşılaştığı 5 aylık Mert bebeğe altın hediye etti.

- TBMM Başkanı Yıldırım'dan 5 aylık bebeğe altın

SİVAS - Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım eşi Semiha Yıldırım ile Sivas'ta cadde üzerinde karşılaştığı 5 aylık Mert bebeğe altın hediye etti.
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz'ın vefat eden annesi Turunç Yılmaz'ın Gürün'deki cenaze töreninin ardından helikopterle kent merkezine geldi. Kentte bulunan restoranda yemek yiyen Yıldırım yemek sonrası vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Vatandaşlarla fotoğraf çektiren Yıldırım, caddede karşılaştığı Gizem-Burak Gürbüz çiftinin 5 aylık bebeği Mert Gürbüz ile yakından ilgilendi. Binali Yıldırım, eşi Semiha Yıldırım birlikte birlikte Mert'i severek altın hediye etti.
TBMM Başkanı Binali Yıldırım daha sonra uçakla kentten ayrıldı.Sivas'ın Kahraman Şoförü Yine İş Başında, Bu Kez Kalp Pili Duran Kız Çocuğunu Kurtardı Liderlerin Bayram Programları Belli Oldu

Bursa'da Akılalmaz Olay! Ev Sahibi, Kiracısının Evine Hırsızlık İçin Girdi Erdoğan'ın Kongre Sonunda Yaptığı Dua Her Yerde Paylaşılıyor