Son Dakika Haberleri: AK Partili Şahin'in Burnu Kırıldı, Başbakan Hastaneye Koştu

AK Partili Şahin'in Burnu Kırıldı, Başbakan Hastaneye Koştu

10 ay önce

Başbakan Binali Yıldırım, TBMM'de milletvekilleri arasında çıkan kavgada burnu kırılan Fatih Şahin'i tedavi gördüğü Güven Hastanesi'nde ziyaret etti.

Başbakan  Binali Yıldırım, TBMM Genel Kurulunda çıkan kavgada burnu kırılan ve ameliyat edilen  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve  Ankara  Milletvekili  Fatih Şahin'i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.  AK Parti Grup Başkanvekili Turan, "Kürsü işgali gibi, kürsüyü yerinden sökmek gibi akla ziyan, hadsiz, haysiyetsiz işlerin yapıldığını üzülerek gördük. Bu durumlara engel olmak isteyen arkadaşlarımızdan bazılarına fiziki müdahaleler oldu,  Fatih bunlardan bir tanesi" dedi.

BAŞBAKAN HASTANEDE ZİYARET ETTİ

Anayasa değişikliği teklifinin beşinci maddesinin kabul edilmesinin ardından TBMM'den ayrılan Başbakan Yıldırım, Güven Hastanesi'ne geldi. Meclis Genel Kurulundaki kavgada yaralanan Şahin'e "geçmiş olsun" temennisinde bulunan Yıldırım, doktorlardan bilgi aldı.

BAKANLAR DA GİTTİ

Başbakan Yıldırım ile TBMM Başkanvekili  Ahmet Aydın, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı  Berat Albayrak, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Sağlık Bakanı Recep  Akdağ,  AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül,  AK Parti Grup Başkanvekilleri  Bülent Turan ve  Mehmet Muş ile bazı  AK Parti'li milletvekilleri de hastaneye gelerek Şahin'e "geçmiş olsun" dileklerini iletti.

Yıldırım ve beraberindekiler, yaklaşık 30 dakika süren ziyaretin ardından hastaneden ayrıldı.

Meclis'te AK Parti ve CHP'li Vekiller Arasında Kavga Çıktı!

"HAYSİYETSİZ İŞLER"

Grup Başkanvekili Turan,  Türkiye'ye ve demokrasiye yakışmayan bir tabloyla karşı karşıya olduklarını söyledi.

Turan, şöyle konuştu:

"Her şey milletin gözü önünde oldu. İçtüzük belli, teamüller belli. Bu teamüller ve İçtüzük gereği biz çalışmalarımıza devam ederken maalesef gördük ki kürsü işgali gibi, kürsüyü yerinden sökmek gibi akla ziyan, hadsiz, haysiyetsiz işlerin yapıldığını üzülerek gördük. Bu durumlara engel olmak isteyen arkadaşlarımızdan bazılarına fiziki müdahaleler oldu,  Fatih bunlardan bir tanesi. En kısa sürede iyileşeceğini ümit ediyorum. Şu an olağanüstü bir durum yok. Burnunda ufak bir problem vardı, ameliyata girdi, çıktı ve şu an eskisinden daha iyi bir durumda  Fatih kardeşimiz. Muhtemelen birkaç gün sonra çıkacaktır, doktorlarımızın kararıyla beraber."

Turan, demokrasiye yakışmayan bu gibi tabloların yaşanmasını istemediklerini ifade etti.

CHP Milletvekilleri Kürsüyü İşgal Etti

"PATRON MİLLETTİR"

Millet ne istiyorsa onun olacağını vurgulayan Turan, "Patron millettir. Millete rağmen bir iş olmayacaktır. Biz millete rağmen bir iş yapmadık. Bu paketi de Meclisten usulüne uygunca geçirdikten sonra millete götüreceğiz, millet ne derse onu hep beraber hayata geçireceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

CHP GENEL BAŞKANI'NIN ÖZÜR BORCU VAR"

Genel Başkan Yardımcısı Şahin'le görüştüğünü ve durumunun gayet iyi olduğunu aktaran Turan, başka yaralanan milletvekilleri de olduğunu hatırlattı. Turan, "Böyle bir şey olmasından dolayı büyük bir mahcubiyet duyuyorum.  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı'nın bu konuda özür borcu olduğunu düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Meclis'in Geleceğini Belirleyen Madde Kabul Edildi


Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi
Bakan Gül, Doğruladı! ABD, Tutuklu Konsolosluk Çalışanı Metin Topuz'un Telefonunu İstedi