TBMM destek mesajı verdi! Özel oturuma sadece Azerbaycan Ankara Büyükelçisi davet edildi - Son Dakika

TBMM destek mesajı verdi! Özel oturuma sadece Azerbaycan Ankara Büyükelçisi davet edildi

01.10.2020 14:27

Türkiye Büyük Millet Meclisi, bugün 2 aylık aranın ardından özel oturum ile toplandı. Daha önce yapılan açıklamalarda koronavirüs nedeniyle kimsenin davet edilmeyeceği belirtilen oturuma, tek davetli olarak Azerbaycan Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim'in davet edilmesi Azerbaycan'a destek mesajlarını tazeledi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi bugün özel oturum ile toplandı. 2 aylık aranın ardından toplanan meclisin en önemli konularından biri, süresi dolacak Irak ve Suriye tezkeresi olacak. Daha önce de yapılan açıklamalarda meclise kimsenin davet edilmeyeceği açıklanmıştı.

TBMM'nin özel oturumuna Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi davet edildi

Azerbaycan Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim

DESTEK MESAJI VURGULANDI

Geçen hafta sonu Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırısı sonucu sivil vatandaşlar hayatını kaybederken, Türkiye masada ve sahada Azerbaycan'ın yanında olacağını söylemişti. Bu açıklamanın ardından toplanan meclisteki tek ziyaretçi ise Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim oldu. Böylece Meclis Genel Kurulu partilerin ortak imzasıyla Ermenistan'ı kınama bildirisinden sonra yasama yılı açılışında da destek mesajını bu özel davetle vurguladı.

TBMM destek mesajı verdi! Özel oturuma sadece Azerbaycan Ankara Büyükelçisi davet edildi

Son Dakika Güncel TBMM destek mesajı verdi! Özel oturuma sadece Azerbaycan Ankara Büyükelçisi davet edildi - Son Dakika

YORUMLAR (2)
  • GAKGOŞ: BENDE AZERİ KARDEŞLERİMİ ÇOK SEVİYORUM BAKANLARINI AMCAM KADAR SEVERİM YALNIZ BU AMCALARIM DOĞAL GAZI HİÇ İNDİRİMLİ BİZE VERMİYOR BİRAZ İNDİRİMLİ DOĞAL GAZ VERSELER VALLAHİ MİLLETİM ADINA ÇOK SEVİNECEM.. ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN . Cevap Yaz 10 3 Yayından Kaldır

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret