Son Dakika Haberleri: TBMM Yakınında Polis Ekipleri, Bir Traktörü Durdurmak İçin Ateş Açtı

TBMM Yakınında Polis Ekipleri, Bir Traktörü Durdurmak İçin Ateş Açtı

2 ay önce

Polis ekipleri, Meclis'e doğru ilerleyen bir traktörü durdurmak için ateş açtı. Traktör yine de yola devam ederken Meclis önüne geldiği sırada burada bulunan polisler, sürücüyü vurarak durdurdu.

TBMM önüne gelen bir traktör panik yarattı. Atatürk Bulvarı üzerinde hareket eden bir traktör Ankara'da hareketli anlar yaşanmasına yol açtı.

TRAKTÖR SÜRÜCÜSÜ DURMADI

Gazete Duvar'da yer alan habere göre; kent trafiğine girmesi yasak olan traktör bulvar üzerinde hareket ederken polisin müdahale etti. Ancak traktör sürücüsünün durmaması üzerine polis ateş açtı.

GÖZALTINA ALINDI

Traktör yine de yola devam ederken Meclis önüne geldiği sırada da burada bulunan polisler traktöre ateş açtı. Traktör sürücüsü, polisler tarafından bacağından vurularak durduruldu. Bacağından vurulan şüpheli, gözaltına alındı.

VATANDAŞLAR BÜYÜK PANİK YAŞADI

Silah sesleri nedeniyle çevrede bulunan vatandaşlar büyük panik yaşadı.

OLAYIN TERÖRLE BAĞLANTISI YOK

Ankara'yı hareketli anlar yaşanmasına neden olan olayla ilgili Ankara Valiliği açıklama yaptı. Valilik yaptığı açıklamada ''Sürücünün üzerinde ve traktörde yapılan aramada suç teşkil edecek herhangi bir unsura rastlanmamıştır. Söz konusu olayın terör boyutu bulunmamakta olup konuyla ilgili başlatılan soruşturma devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadelerine yer verdi.

Olay yerinden görüntüler;


YORUMLAR


Gelin Adayı Hanife, Akaryakıt İstasyonunda Pompa Görevlisi Oldu Vatandaşlar, TÜYAP'a Akın Etti! Üst Geçit Yetmedi, Polis Yolu Kesti

Son Dakika! Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı'nın Kadir Mısıroğlu'na Yaptığı Ziyaretle İlgili İlk Kez Konuştu: Tasvip Etmiyorum