Tcdd'den Odunluk Satışı - Son Dakika

Tcdd'den Odunluk Satışı

03.01.2012 10:07
Tcdd'den Odunluk Satışı, System.String[]

TCDD Yerköy İstasyon Şefliği, demiryolu inşaatından çıkartılan hurda trevizleri satıyor.

TCDD Yerköy İstasyon Şefliği, demiryolu inşaatından çıkartılan hurda trevizleri satıyor.

Yerköy İstasyon Şefliği, 2011 yılında bakımı tamamlanan 2. Bölge sınırları içerisindeki Sekili-Yeniyapan demiryolu hattının eski ağaç trevizlerini, Yerköy istasyonunda satışa çıkardı.

Ağaç trevizleri odunluk olarak ton hesabı sattıklarını belirten yetkililer, alacak olan vatandaşların Yerköy TCDD İstasyon Depo Şefliğine müracaat etmelerini istedi. Ağaç trevizler odunluk olarak ton hesabı satılırken, ağaç trevizlerin istasyondan uzak sahada olması nedeniyle hırsızlık olaylarının da yaşandığı kaydedildi.

Yetkililer beton trevizlerin de hurda fiyatıyla ihale edilerek tekrar ekonomiye kazandırıldığını açıklandılar. Hurda beton trevizleri alan firma da yetkilileri de, beton trevizleri kırdırarak içerisindeki metalleri ayrıştırıp ekonomiye kazandırdıklarını belirttiler.

- YOZGAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Tcdd'den Odunluk Satışı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Herhangi bir can kaybı yok, operasyon devam ediyor Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım 16 yaşındaki çocuğun yerde bulduğu cisim elinde patladı, parmakları parçalandı Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı Son Dakika: Fatih Terim, Galatasaray'daki görevine devam edeceğini duyurdu