Tecavüz İddiası, Mahalleli Dayağı - Son Dakika

Tecavüz İddiası, Mahalleli Dayağı

06.09.2012 19:49
Tecavüz İddiası, Mahalleli Dayağı, System.String[]

Beyoğlu Bülbül Mahallesi Kireçhane Sokak'ta İran uyruklu bir kadın, tecavüze uğradığını iddia ederek sokağa fırladı.

Beyoğlu Bülbül Mahallesi Kireçhane Sokak'ta İran uyruklu bir kadın, tecavüze uğradığını iddia ederek sokağa fırladı. Bu durumu gören mahalleli, kadına tecavüz ettiği iddia edilen şahsı, evinde tekme tokat dövdükten sonra polise teslim etti.

Haber: Ümit TÜRK Kamera: Zeki GÜNAL İstanbul - DHA

Beyoğlu Bülbül Mahallesi Kireçhane Sokak numara 10'da meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti. İran uyruklu bir kadın, saat 14: 30 sıralarında çığlıklar atarak sokağa fırladı. Bozuk Türkçe'siyle tecavüze uğradığını anlatıp yardım isteyen kadın, yere yığıldı. Bunun üzerine olayı duyan mahallenin gençleri, binaya girerek yaklaşık bir buçuk ay önce taşındığı belirtilen Ş.K.'yı tekme tokat dövmeye başladı. Yüzü kanlar içinde kalan Ş.K., daha sonra olay yerine çağrılan polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak Kasımpaşa Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü. Tecavüze uğradığını ileri süren İranlı kadın da ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü. Buradaki ifadesinde tecavüz suçlamasını kabul etmeyen Ş.K., İranlı kadınla para karşılığında cinsel ilişkiye girmek için anlaştığını ancak kadının parayı az bulunca böyle bir yola başvurduğunu ileri sürdüğü öğrenildi. Mahalleli tarafından darp edilen Ş.K., daha sonra polis kontrolünde Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alındı. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Tecavüz İddiası, Mahalleli Dayağı
Tecavüz İddiası, Mahalleli Dayağı
Tecavüz İddiası, Mahalleli Dayağı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tecavüz İddiası, Mahalleli Dayağı - Son Dakika


Son Dakika

İzmir'den güzel haberler art arda geldi! 16 yaşındaki İnci depremden 17 saat sonra enkazdan yaralı olarak çıkarıldı Vefalı İzmirliler evlerini ve otellerini depremzedelere açtı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti Ermenistan ordusu, kadın askerleri Dağlık Karabağ cephesine gönderdi İzmir'deki depremde denizde meydana gelen girdap kameralara yansıdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi