Ted 19. Kültür ve Sanat Günleri - Son Dakika

Ted 19. Kültür ve Sanat Günleri

24.05.2011 17:41
Ted 19. Kültür ve Sanat Günleri, System.String[]

TED Ankara Koleji Vakfı Okulları 19. Kültür ve Sanat Günleri resim sergisi açılışları ve Yaylı Sazlar Orkestrası'nın konseri ile başladı.

TED Ankara Koleji Vakfı Okulları 19. Kültür ve Sanat Günleri resim sergisi açılışları ve Yaylı Sazlar Orkestrası'nın konseri ile başladı.

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen "Müzik ve Dans Gecesi" ise yarın Çayyolu Cüneyt Gökçer sahnesinde 5-18 yaş arası 250 öğrencinin görev alacağı gecede, anaokulu, ilköğretim okulu ve lise dans grupları gösterilerini sahneleyecek, Nefesli Sazlar Orkestrası, lise orkestrası ve çoksesli korosu konser verecek.

Yarın saat 19: 00'da gerçekleştirilecek programın 1. bölümünde, anaokulu

"Biz Büyüyoruz" dansı, ilköğretim "Anadolu Ateşi" dansı, TED Ankara Koleji Nefesli Sazlar Orkestrası "Amparito Roca, Sevgimin Sesi, El Condor Pasa, Hungarian Dance, Türk Halk Müziği", ilköğretim "Salsa" Dans, lise "Thriller" Show, 2. bölüm de ise ilköğretim "Rock Roll" dans, lise Orkestra "Memory, Eine Kleine Nachtmusic, Nothing Else Matters, Pirates of the Caribbean" lise

"Dangerous" dansı, lise çoksesli koro "Sister Act, Phantom of Opera, Fiddler of The Roof" sunulacak.

- ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ted 19. Kültür ve Sanat Günleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Real Madrid, deplasmanda Inter'i 2-0 mağlup etti İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs genelgesi! 4 gün boyunca sıkı denetimler yapılacak İmamoğlu'ndan '28 bin 351' vaka sayısı yorumu: Hakikati konuşmaktan korkmamak en doğru yoldur Türkiye, belirti göstermeyen korona hastalarının da açıklanmasıyla dünyada günlük vaka sayısında 3'üncü sıraya yükseldi Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir