Son Dakika Haberleri: Tedavi İçin Hastaneye Giden Gence, Araç Çarpmıştı! Olayın Görüntüleri Ortaya Çıktı

Tedavi İçin Hastaneye Giden Gence, Araç Çarpmıştı! Olayın Görüntüleri Ortaya Çıktı

3 ay önce

İstanbul'da tedavi olmak için hastaneye gelen gencin, hastanelik olduğu anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

İstanbul Sarıyer'de, tedavi olmak üzere taksiye binerek hastaneye gelen bir gence, araçtan indikten sonra koltuk değnekleriyle beklediği esnada taksi çarpmıştı. Olaya ait görüntüler ortaya çıktı.

HASTANEYE GELİP HASTANELİK OLDU

İstanbul Sarıyer'de tedavi olmak üzere taksiye binerek Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gelen bir gence, araçtan indikten sonra koltuk değnekleriyle beklediği esnada geri manevra yapan taksi çarpmıştı. Çarpma sonucu sert bir şekilde yere düşerek yaralanan genç, hastaneye kaldırılmıştı.

GERİ MANEVRA YAPINCA, HASTANEYE GETİRDİĞİ HASTAYA ÇARPTI

Kaza, geçtiğimiz 7 Ağustos Salı günü saat 15.00 sıralarında Sarıyer Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre bacaklarından rahatsızlık yaşaması nedeniyle yürümekte güçlük çeken bir genç, tedavi olmak üzere evinden çıktı. Taksiye binen genç, dakikalarca yolculuk yaptıktan sonra tedavi olacağı hastaneye geldi. Taksinin durmasının ardından genç, hastane bahçesindeki bir vatandaşın yardımıyla koltuk değnekleriyle birlikte aşağıya indi. Gencin inmesinin ardından hastaneden çıkan bir kadın da, taksiciyle konuşmasının ardından araca bindi. Kısa bir süre sonra harekete geçen taksici, hastane bahçesinden çıkmak için geri manevra yapmak istedi. Ancak o esnada taksi sürücüsü bir anlık dikkatsizliği sonucu gence çarptı. Çarpma sonucu sert bir şekilde yere düşen genç, hafif şekilde yaralandı.

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIYAN GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, taksiyle gelen genç vatandaşın yardımıyla araçtan inmeye çalışıyor. Bir süre sonra koltuk değneklerine tutunarak araçtan inen genç birkaç adım atıyor. Hastaneden çıkan bir kadın ise taksiciyle konuşarak araca biniyor. Kadının kapısını kapatmasının ardından taksici harekete geçiyor. Geri manevra yapan taksici, koltuk değnekli gence çarpıyor. Taksinin çarptığı genç sert bir şekilde yere düşüyor. Gencin düştüğünü gören bir vatandaş yanına giderken, bir başka vatandaş ise taksiyi durduruyor.

TAKSİ SÜRÜCÜSÜ, İFADESİ ALINDIKTAN SONRA SERBEST BIRAKILDI

Kazanın ardından genç, vatandaşların ve sağlık ekiplerinin yardımıyla geldiği hastaneye götürüldü. Burada tedavisi yapılan genç taburcu edilirken, taksi sürücüsü ise ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekip kazayla ilgili inceleme başlattı.


YORUMLAR


Çocuklara Bakıcılık Yapan Genç Kadına, Eniştesi Tarafından Tecavüz Edildi Hükümet Karşıtı Protestolar Hollanda'ya Sıçradı

İstanbul'da 23 İlçe'de "Kurt Kapanı-28" Asayiş Operasyonu Yapılıyor