Teferrüç Mahallesi'ne Yeni Hizmet Binası - Son Dakika

Teferrüç Mahallesi'ne Yeni Hizmet Binası

25.11.2012 19:10
Teferrüç Mahallesi'ne Yeni Hizmet Binası, System.String[]

Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Teferrüç Mahallesi toplantısını açılışını yeni yaptıkları mahalle muhtarlık hizmet binasında gerçekleştirdi.

Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Teferrüç Mahallesi toplantısını açılışını yeni yaptıkları mahalle muhtarlık hizmet binasında gerçekleştirdi.

Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Teferrüç Mahallesi'ne yeni yapılan mahalle muhtarlık hizmet binasını ziyaret etti. Başkan Keskin, Teferrüç Mahalle Muhtarı Ahmet Almamış ve mahalle sakinleri ile yeni muhtarlık hizmet binasının açılış kurdelesini kesti. Başkan Keskin'e, AK Parti Yıldırım ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

Teferrüç Mahallesi hizmet binasının mahalle sakinlerine hayırlı olmasını temenni eden Başkan Keskin, vatandaşların muhtarlıkla ilgili işlemlerini buraya gelerek kolayca halledebileceklerini söyledi. Yeni mahalle hizmet binasında, Teferrüç Mahallesi toplantısını da gerçekleştiren Yıldırım Belediye Başkanı Keskin, vatandaşları ve mahalle muhtarı Ahmet Almamış'ı dinledi. Düzenledikleri mahalle toplantılarının devam edeceğini belirten Başkan Özgen Keskin, yerinde yönetim anlayışı ile her gün bir mahalleyi ziyaret ettiklerini kaydetti. Bu ziyaretlerle sorunları ve çözümlerini yerinde gözlemlediklerini aktaran Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, bu sayede vatandaşların isteklerinin daha kısa sürede halledildiğini belirtti.

Teferrüç Mahallesi'ne Yeni Hizmet Binası
Teferrüç Mahallesi'ne Yeni Hizmet Binası

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Teferrüç Mahallesi'ne Yeni Hizmet Binası - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti Eski Fenerbahçeli Muriqi, Lazio'da gösterdiği performansla Inzaghi'nin gözüne girdi İYİ Parti'deki "FETÖ" kriziyle ilgili gündemi sarsacak sözler: 6 ay öncesinden haberimiz vardı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi! Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş! FETÖ yalanıyla vatandaşı dolandıran zanlı, parayı almaya geldiği banka şubesinde yakayı ele verdi